Téma: Mistrovství republiky na silnici 2014

9.12.2013 v 18:59
Rád bych ocenil snahu oficiálního garanta motocyklového sportu na našem území Autoklubu ČR, jak vylepšit nejstarší motocyklové mistrovství republiky a to v silničním sportu. Aby naši jezdci si nestěžovali, že jezdí stále dokola na našich tratích, tak se u nás, konkrétně v Mostě pojede jen jeden závod... Pro body tentokráte budou naši piloti moci poprvé v historii vyrazit do blízké Itálie, jen něco přes 900 km a to na okruh Adria. A třeba navštívit světoznámé Benátky, které jsou kousek. P.Ječmínek, nebo lépe soudruh Ječmínek rád cestuje po akcích po celém světě a tak je dobře, že pořádný naučný výlet umožní i závodníkům... A dokonce myslí i na úspory. Kdyby totiž nějaký úřastník MR chtěl jet i Hořice, tak se mu kolizí termínu snaží ušetřit peníze, aby mohl jet jen jeden závod.Děkuji FIM, že umožnilo Autoklubu být i nadále zástupcem moto sportu na našem území a že tím pádem uvidíme v hodnocení závodů započítávaných do M ČR určitě nejbohatší české pole v historii...

1 reakcí na tento příspěvek Mistrovství republiky na silnici 2014

10.1.2014 v 08:41 | Nahoru | #1

stále řeším, co dál...

Jet Stocky? Jo, určo dobrý svezení, ale pojedou se vůbec jako MČR? 2013 se jely jen v Mostě..

Je to smutný, když perspektiva je minimální...

Navíc v AA sloučený závod SS a STK, takže na rovině tě nabušená R6 přelítne a pak tě bude brzdit, miluju tyhle závody!!!

(reakce na) Mistrovství republiky na silnici 2014

10.1.2014 v 10:50 | Nahoru | #2

Willis-R6 píše: Po loňské Volné, která byla velkým zklamáním (no sice jsem jí vyhrál, ale účast tedy smutná)