bmw_r1300gs_cartec

Téma: Návštěvnost na závodech Supermoto

2.11.2013 v 16:23
Letos jsem stihnul objet i nějaké ty závody v ČR /viz. deník/ a dva z nich byly mimo jiné zajímavé v počtu diváků. První je MS SUPEREMOTO v Sosnové, kde jsem očekával daleko více lidí /proto, že šlo o mistrovství světa/ druhý je Kolštejnský okruh. Tam byla naopak divácká kulisa velice slušná /což je jenom dobře/. Pravdou je, že do Branné jezdí na závody i hodně Poláků. Tak by mě docela zajímalo

19.11.2013 v 13:57 | Nahoru | #1
Největší problem je, ze ubyva i jezdcu a jedine mozne zavodeni je v ramci MČR. Odesel jsem z okruhu kvuli financni a casove narocnosti prave na SM, letos jsem odjel 1 zavod v Sosnove (pak jsem si rozsekal koleno, takze letos k.o.).

Jel jsem v S2 a byl to mazec, prvnich 10 jezdcu i v teto "slabsi" kategorii je absolutne mimo moznosti troufnu si rict velke vetsiny jezdcu...jezdeni me bavilo, ale motorku jsem ted prodal a uvazuji o navratu na okruhy, protoze to sice bude drazsi, ale svezu se podle meho nazoru mnohem bezpecneji, protoze se prihlasim do kategorie mez stejne vosousty jako jsem ja a nemicham se mezi lidma, kteri jsou o 10vterin rychlejsi na kolo a tim si to i vic uziju...

Uvazoval jsem i o vytvoreni amaterskeho poharu, jako je na okruhovem jezdeni, ale bohuzel o to zatim enni zajem...