Téma: erzberg 2012 !!

30.5.2012 v 13:35
Zdar chlapi, 7.6.2012 se jede Erzberg, ale bohužel z časových důvodů nestíhám a nebudu moct tenhle závod odjet, tak sem se chtěl zeptat jestli by nechtěl jet někdo místo mě??
Máme zamluvený místo ve family campu a máme zamluvenej karavan pro 4-5 osob za 400,-Kč/den.
Nemáte někdo zkušenosti, rady, jestli je možný aby jel jinej jezdec místo toho přihlášenýho??
Pokud by jste měl někdo nějaký info nebo zájem, volejte: 725 710 894. Díky.

Naposledy editováno 30.05.2012 13:45:30

1 reakcí na tento příspěvek erzberg 2012 !!

11.6.2012 v 07:41 | Nahoru | #1
Balouch hezký pěkný Váňa taky, jelo se po dešti a za deště, po týdením dešti takže všude moc moc vody těžký závody. Letos byly pravidla pro všechny zase totálně přísný, už se nemohlo jezdit na motorce v podstate nikde, jen na přesun. Depo obyčejných smrtelníků bylo asi 3 km od centra dění přesto mě to nijak nevadilo, měli sme každej svou motorku a každej se mohl přemistovat v pohode. Jako plus vidím docela zdařilou trat na jakýsi takový nezakázaný trénování. Tam se mohlo a jinde byl klid a ne bordel takže dobrý. Jako mínus to, že pro diváky tam už zustalo jen pramálo k vidění. Nesmí se skoro nikam a bez patřičné dávky drzosti tam nemá smysl jezdit na čumendu.

(reakce na) erzberg 2012 !!

11.6.2012 v 16:18 | Nahoru | #2
Kubajz438> Organizace nahovno,nechtěli nas nikam pouštět,G.Prolog,obešli jsme ochranku,prošli jsme kolem 3 maršalu na trati a v poho a pak Guide a vyhnal nas,nic moc podivana,rychlá trať na kamení,mohli to udělat pomalejší s více překážkama.Rocket Ride,pěkný,až finále byla pecka.A hlavní závod.ty vyjezdi nad tim jezirkem byli zlomový,uvízlo tam moc jezdců,čekali,pak to začali ve velkym objíždět,no naprd.jinak ty vyjezdy víš pecka,byli tam borci co to vylitli a pak i ti co v půlce chtěli lano :DPříště jedem s motorkama,
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.