kteří propadli kouzlu Italských motorek a dunění jejich motorů ,které jim nedá spát. Díky úžasnému designu jim občas odpustíme i nějaké ty neduhy.Všichni kdo této nemoci propadli a nebo je treba jen něco zajímá tu jsou srdečně vítáni.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: TVRDÉ JÁDRO JE NESKUTEČNÁ SEBRANKA , TAK SE PŘIPRAVTE NA UŠTĚPAČNÉ NARÁŽKY , KTERÉ JSOU MYSLENÉ V LEGRACI

kokonhead píše: Viď, bych tam dal tuteny...

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Milovníci Italských krásek

24.10.2019 v 09:23 | Nahoru | #67892

strakon píše: Stev> no, já mám letos na kole krásných 10 km

My cca 2500km (všeci tři) a já asi o 500km víc. Poctivě našlapaných..

Ne ne, netvrdím, že všeci musejí dopadnout jako já, chraň bůh, já jen, že jsem na mašiny nezanevřel, někde to tam dříme a čeká na probuzení. Jen ještě nepřišel ten správnej čas. Odvykačka je běh na dlouhou trať.

24.10.2019 v 09:43 | Nahoru | #67895

Frennky píše: Já se vzbudil žízní...a musel jsem si dát jednoho vychlazenýho vyprošťováka . Doufám, že se nezlobíš - už jsem to opravil

Za prve nevim co tam bylo pred editem a za druhe se tak snadno neurazim
Kocovinka je v pohode, to mas do obeda pryc, na me nejspis skočila podzimní chripka (nemecka odrůda, chrhla tu celej kancl) takze si domu odvezu jeste bonus

24.10.2019 v 09:46 | Nahoru | #67896

Tifone píše: Tomu sám nevěříš. Ten nešel do práce, ale do zaměstnání

Ty jo kez by... navic ted delam za min penez - pokrok nezastavis

Naposledy editováno 24.10.2019 09:48:12

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Milovníci Italských krásek

24.10.2019 v 10:06 | Nahoru | #67897

Ivos píše: drippera> A který z kolika???

43 ze 128 a 21 v kategorii 40+

Ale byla to časovka do vrchu. Z náměstí na chatu Cáb. Furt do kopca! Málem jsem vypustil dušu.

Problém byl, že po zmáčknutí startovací pistole začal běžet čas a časomíra byla na čip až na hoře. Samozřejmě jsme čekali, až těch 127 borců před náma odjede.
Dorazil jsem na místo asi 2min. před startem, registrace, přilepení čísla a den před bylo 5 piv a tři panáky! Smrt. A ještě jsem si kokot vzal baťoh s lepením, větrovkou a návlekama.

24.10.2019 v 10:21 | Nahoru | #67898

24.10.2019 v 10:32 | Nahoru | #67899
Tifone> Svět se v prdel obrací...

Někdy fakt nevim, jestli to ještě myslí vážně.

Naposledy editováno 24.10.2019 10:42:24

24.10.2019 v 10:52 | Nahoru | #67900
Frennky> no jako nebylo mi ouplně nejlíp po ránu, vlastně ještě ani teď to neni žádná sláva, a to jsem už musel 3x řídit po Kladně na to že jsem byl v půl devátý doma tak jsem toho asi stihnul celkem dost... matně si pamatuju že mi večer volala nějaká opilá Stračena a jistý Ivoš mi psal oplzlé zprávy

24.10.2019 v 11:01 | Nahoru | #67901
drippera> To znám,je to očistec. Jezdil jsem v pubertě silniční cyklistiku a první závod byl dobré sebepoznání. Pak ještě pár republikových,kde už jsem byl o hodně lepší,ale měli jsme malý tým na taktiku, vlastně mi nikdo nepomáhal, dlouhé kilometry jsem táhl peloton, než mně před cílem skoro polovina rozdrtila.
Už bych se k tomu NIKDY nevracel,ale všem to doporučuji k sebepoznání

24.10.2019 v 11:35 | Nahoru | #67902

24.10.2019 v 11:39 | Nahoru | #67903

assassin píše: George.panek: Tomasd by ti k manu mohl dat nejake tipy

super zkusim mu napsat

24.10.2019 v 11:42 | Nahoru | #67904

Kohlstein píše: drippera> He he .... Teď zrovna už pár let nemám na kolo chuť. Na crosscountry jsem býval věčně skoro poslední, protože všichni přede mnou v kategorii HOBBY byli skoro profíci, kteří nechtěli jezdi poslední v profi kategorii, a protože všichni, kdo by dojeli za mnou, byli těma skoroprofíkama od "závodění" odrazeni. Jednoho krásného dne jsem dostal ve třetím kole kolo, tak jsem se jim na to vysral taky ...

A dobře děláš. Tak je to totiž i nyní. Našlapaní borci - poloprofíci a nebo bývalí závodníci. Jen pro srovnání. Můj čas byl 45min. Jelo se z náměstí na Vsetíně 345m.n.m. na Chatu Cáb 842m.n.m. Vítěz to dal za 29 min! Ne-po-cho-píš !!!!

Fakt slušný čas byl tak 38-40min myslím si. Borci za mnou měli 50min ale i hodinu a více.

Z mojí strany to byl vyloženě hec kolegů v práci. To nedáš, seš měkkej, tak jsem to zkusil. Však to taky byl můj první a poslední závod. Seru na ně. Jezdím pro radost..

24.10.2019 v 11:45 | Nahoru | #67905

GeorgePanek píše: super zkusim mu napsat