Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 20 záznamů
| 6.9.2018 | Dušení Honda CX500 | combust> seš na mě jak na vlastniho,každopádně díky zase (s) |
| 30.8.2018 | Dušení Honda CX500 | Jo a jinak mě nešla vytočit přes 3/4 a byli to trisky |
| 30.8.2018 | Dušení Honda CX500 | Sorry že vám do toho lezu ale jak fuguje napínaní řetězu cx mám tu prv... |
| 4.6.2018 | Prosím o radu | Ja ten manual mám ale english je mi k ho..ja hovořím jen rodnou cz.A j... |
| 3.6.2018 | Prosím o radu | Zdravím přítomné,je tu někdo kdo mi může poradit jak na seřízení venti... |
| 18.5.2018 | Prosím o radu | Zdar prosím někoho o radu.Je rám u cx mod.79 a 82 stejnej .Honim papír... |
| 16.5.2018 | Prosím o radu | Martin50> dik du ho prubnout jestli to pošle. |
| 14.5.2018 | Prosím o radu | combust> Vracím se po delší době a chci ti poděkovat za radu.Motorka ... |
| 29.7.2017 | Prosím o radu | Střelba z prava.Kouk jsem do filtru vzduchu sundal tu patu na který j... |
| 29.7.2017 | Prosím o radu | Na neutral nejde vytočit přes 5-6tis.Hadičku jsem vyměnil.U 6tis.lehká... |
| 26.7.2017 | Prosím o radu | To jsi mě uklidnil dik.Dam vědět jak jsem dopad taky mě to mohlo napad... |
| 25.7.2017 | Prosím o radu | 37kw ale furt mě mate že na motoru je cx-500-e a numera.Prutok ksem zk... |
| 24.7.2017 | Prosím o radu | Tady je foto. |
| 24.7.2017 | Prosím o radu | Díky za radu a ještě se k tomu vrátím.Mám jinej podstatnější dotaz žil... |
| 17.7.2017 | Prosím o radu | Chladí,všechno jsem rozebral a poskladal nic ucpanyho jsem nenašel a f... |
| 12.7.2017 | Prosím o radu | Martin50> Moc dik za technologickej postup to jsou ty rady který jsem ... |
| 11.7.2017 | Prosím o radu | Zdravím.Poraďte mi jak vyčistit chlazení u cx ať nat tím nemusím špeku... |
| 23.6.2017 | Prosím o radu | Martin50> Dik jdu na ni. |
| 19.6.2017 | Prosím o radu | Martin50> Dik za tip.Neporadil bys mi s pruplachem motoru.Včera jsem o... |
| 14.6.2017 | Prosím o radu | Martin50> Nahradu na přestavbu může být i kov.Předem díky za konkrétní... |