PROFIL UŽIVATELE

foky

Offline: 19.10.2020 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 33
Město: Praha 4-Krč
Lokalita: Praha hl.m. Praha
Komentářů: 1x
Pomohl: 35x
Založil témat: 16x
Napsal příspěvků: 1344x
Body komentářů: 152 / 24
ID uživatele: 120292
Registrace: 13.6.2010

Adresa profilu:http://foky.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 213 záznamů

9.4.2013 Článek Nikdo přece neříká, aby se tu prozrazovaly prototypy a technologický novinky. Mě osobně by třeba i zajímalo, jaký vliv na životnost má konstrukce motoru (V2 90, V2 52, boxery atd.) a jaké komplikace má daná konstrukce ohledně mazání, chlazení atd. Nemusim mít strojařskou 8mi hodinovou přednášku o třecích plochách, ale myslím, že to do takového článku, aspoň obecně řečeno, patří.
+7 -1
9.4.2013 Článek zmulin: to první je trochu opačný extrém (myslím úroveň odbornosti ), to druhý znám, každopádně díky
9.4.2013 Článek Musím se přiznat, že mám z článku rozpoluplný dojem. Především z té odborné stránky. Věta "motor se prý líp zahřeje klidnou jízdou" mne po ránu celkem pobavila. "prý" - to jako jedna paní povídala, nebo to někdo ví? Těšil jsem se jak si přečtu o problematice opotřebení ložisek, vaček, kroužků, o vlastnostech a specifikacích olejů a jejich vlivu na životnost motoru atd. Škoda.
+4 -2
20.3.2013 Článek Absolutně bombastickej článek...díky za super čtení
+1 
25.2.2013 Článek bonnyes: já taky nikde nepíšu, že je to špatnej cestopis. Uvedl jsem svůj "postřeh", jako věc k zamyšlení a vyjádřil jsem jí ve formě přátelského osobního názoru proboha. Nic víc, nic míň
25.2.2013 Článek Seikos: Nemyslel jsem to nějak doslovně, ale jako příklad uvedu jednu z mnoha takových vět - podle mě absolutně zbytečně vysvětleno kde se pase a nepase dobytek:
"Kam se podíváte, nikde nevidíte ohrady ve kterých je zavřen dobytek. Krávy se pasou zcela volně, většinou podél silnic. Uprostřed louky byste je hledali marně. Ovšem všechny louky jsou pečlivě sekány. Každý domorodec vlastní nějaký ten kus dobytka a tak je o louky pravidelně pečováno. Je to moc pěkný pohled, zejména pokud jsme my jako Češi zvyklí na nekonečné lány kopřiv a divoce zarostlých luk, které má každý na háku." To jsou podle mě úplně zbytečně rozebraný fakta, který nuděj a šlo by to shrnout do jedný věty. Zejména u tý první věty řekneš, že tam nejsou nikde žádný ohrady (z čehož logicky vyplývá, že se dobytek pase volně), ale to ty hned vzápětí zmíníš znova a celý souvětí se tak znuděně rozbaluje na "Kam se podíváte, nikde nevidíte ohrady ve kterých je zavřen dobytek. Krávy se pasou zcela volně, většinou podél silnic." Zkrátka si myslím, že by to mohlo být o 20-30% kratší a lidem by to řeklo úplně to samý a rozhodně by to nebyl telegraf. Toť můj názor amatéra
25.2.2013 Článek Zajímavej cestopis. Musim se ale přiznat k jedný věci, ač jsem měl ke čtení dostatek času, v některých pasážích jsem to nevydržel a prostě přeskočil na další odstavec. Styl psaní "jeli jsme doleva a hned zase doprava, pak do kopce a pak zase z kopce" není, dle mého skromného názoru, moc čtivý. Každopádně já ještě žádnej cestopis nenapsal, tak nemám co druhejm kecat do psaní Rumunsko bych chtěl taky někdy absolvovat, takže díky za užitečné info/poznatky.
+3 
11.2.2013 Článek Jelikož jezdím na moto poměrně hodně, docela by mě zajímalo, jestli a jaké měla moto závady v tom "testovacím" cyklu cca 120000km. To, že všichni stříkaj nadšením z nový motorky je super, ale to, jak pak bude majitel ve 100000km (za 3-4 roky vlastnictví) stříkat až bude kupovat novej zadní elektronicky stavitelnej tlumič za haluzní megacenu alá BMW, to už se většinou člověk nikde nedočte. Takové fíčury jako "servíčko", který mi pomáhá se spojkou mi spíš naháněj hrůzu. Ale jinak pěkná moto, proč ne.
+5 
9.2.2013 Článek To bude zase v álejích nablito...to je hroznýýýýý
+3 
5.2.2013 Článek Já sem asi divnej, ale trvale nechápu hodnocení podvozku tužší/měkkčí (reaguju na větu, že Versys má tužší tlumiče než konkurenti). Když jezdim jenom na asfaltu, tak si přeci utáhnu předek i zadek ne? To, že je to nějak nastavené z fabriky neznamená, že to tak musim nechat, kor když je u Stroma předek i zadek stavitelnej (nevim jak u Transalpa, nikdy jsem ho neměl).
+1 
19.1.2013 Článek Pomáhej nám pánbůh...
+2 
17.1.2013 Článek Komentář od Lil.tu u RSV4 opravdu pobavil. Koupit si dobrovolně motorku na kterou se nevejdu, to je opravdu šlágr
1.1.2013 Článek 1000km za den rozhodně není žádnej maraton a už vůbec ne zhovadilost. Jenom nesmíš ject na R1, to je pak na rapasi análu. Na 100km projížďku se nemá smysl ani oblíkat.

Jinak cestopis super - v červnu bych se tam taky rád vydal a asi na 14 dní i se Švajcem.
+1 
22.12.2012 Článek Hmm, tak to je velká škoda
Snad to nebude One Man Show Despreho
+1 -1
11.12.2012 Článek Nevíte někdo jak to vypadá s aktuální dostupností sklopných a nastavitelných řadiček představených na INTERMOTU?

TOPlist