Michal Březina a rok 2005?

Michal Březina patřil v posledních letech k tomu nejlepšímu, co poskytovala domácí třída 125 ccm. Bohužel vše vypadá, že se tento jezdec v letošní sezóně vůbec nepředstaví.

Michal Březina a rok 2005?
Sympatický závodník Michal Březina prožil smolnou sezónu. Zranění mu vystavilo dlouhodobé stop a jak se později ukázalo, tak ho i vyřadilo z týmu okolo projektu FGR. I když Mezinárodní Mistrovství České republiky startuje zhruba za měsíc, populární „Břízka“ stále neví zda se ho zúčastní. Snaha je zůstat v některé z dvoutaktních kubatur a tak se jezdec zatím neúspěšně pokouší o zajištění nějakého motocyklu, se kterým by zasáhl do šampionátu tříd 125 či 250 ccm.
"V zimě jsem se léčil a učil," říká Michal Březina. "Jestli budu letos nějaké závody jezdit vůbec nevím, ale zatím to vypadá, že nic nebude. Nejsou peníze, s motivací to také již není nejlepší. Asi by se motivace zase našla, ale v tuhle chvíli vlastně nemáme do sezóny vůbec nic a na nějaké shánění materiálu je asi už docela pozdě. Jak říkám, nyní se věnuji spíše učení. Uvidíme jak vše dopadne, ale asi to vypadá na konec."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist