Učit se v Japonsku

Pro Káju Abraham začal nejen nový školní rok, ale i závěrečné část jeho první sezóny v Grand Prix závodem v japonském Motegi.

Učit se v Japonsku
Kája Abraham se včera učil do školy a dnešním programem dne bylo se naučit pořádně pro něj neznámou trať v japonském Motegi. Mechanici se celý den potýkali s chlazením motoru. I přesto však obsadil v první kvalifikaci 25.místo.
Karel Abraham:
„Vzhledem k tomu, že znám závodní okruh v Motegi jenom z Playstationu a při včerejší procházce po trati jsem se přesvědčil, že je hodně odlišný od reality, byl tak ranní trénink zaměřený na učení. Do kvalifikace jsem již nastupoval s tím, že své poznatky akorát dopiluji a zkusím si zajet své nejrychlejší kolo. Závěrečná 3 kola jsem absolvoval ve skupině, která skýtala i při poměrně velkém počtu lidí šanci na dobré umístění po první kvalifikaci. Na špici jeli všichni ti co bojují o titul mistra světa. Bohužel však pro mne, ti rychlejší mezi sebou bojovali tak, že se nedalo jet v tempu, které by mi vyhovovalo. Takže mi zůstal čas z 15-tého odjetého kola z celkových devatenácti. Zítra budu ještě pár věcí zkoušet a pak zkusím v druhé kvalifikaci dát pořádně plyn.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist