Pedrosa s Millerem projeli ulicemi Melbourne

Před australským závodním víkendem na Phillip Islandu poslali zajímavou pozvánku všem, kteří se ještě nerozhodli na závody odjet, jezdci mistrovství světa Španěl Dani Pedrosa a domácí závodník třídy Moto3 Jack Miller. Oba své stroje proháněli podél řeky Yarra, která pramení daleko v horách Yarra Ranges, protíná střed Melbourne a po 242 kilometrech vtéká do zátoky Port Phillip.

Pedrosa s Millerem projeli ulicemi Melbourne
Španělského jezdce královské kubatury Daniho Pedrosu provedl městem Jack Miller, australský závodník, který už v příštím roce bude stejně jako Španěl závodit také v MotoGP. Přímo z letiště naložili prototypové motorky na přívěs a zamířili na břeh řeky Yarra, kde přihlížejícím diváků ukázali alespoň částečně závodní stroje v akci. Všichni byli nesmírně nadšeni a to včetně obou jezdců týmů Repsol Honda a Red Bull KTM Ajo.
„Bylo naprosto úžasné mít šanci být v Melbourne a jezdit podél řeky Yarra,“ uvedl Dani Pedrosa, který si během předvádění prožil jednu horkou chvilku. Jeho kolega Jack Miller dodal: „Byl to skvělý test navíc, jen jsem musel dávat pozor, abych nevlétl do řeky! Bylo neuvěřitelné vidět tu všechny ty domácí fanoušky tak blízko motorek.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist