Martinez: Krůček po krůčku

Jorge "Aspar" Martinez pojede v roce 2010 se svým týmem poprvé ve třech kubaturách závodů Grand Prix. Hector Barbera nastoupí s Ducati Desmosedici GP10 ve třídě MotoGP.

Martinez: Krůček po krůčku
Pro svůj první rok v MotoGP nemá Aspar Martinez doposud žádný konkrétní cíl: "Na to je ještě příliš brzy. Doposud vše běží jak má být a my pracujeme hodně tvrdě a dostáváme se krůček po krůčku dopředu. Hector má velmi dobrý pocit z motocyklu a také tým si s motocyklem Ducati rozumí stále víc a víc. Tento týden nás čekají ještě dva dny testu v Sepangu ( 25. a  26. února) a tam budeme pokračovat stejným směrem". 


Stejně jako Honda a Yamaha startuje i Ducati a její satelitní týmy – Martinez a Pramac – na začátku sezóny se stejným materiálem jako tovární tým s Casey Stonerem a Nicky Haydenem: "Teprve v průběhu sezóny bude každý tým vyvíjet svou vlastní elektroniku, ale motocykl zůstane stejný. Takže na začátku sezóny v Kataru na tom budeme na 100% stejně jako náš tovární tým", vysvětluje spokojeně Martinez. 


Po třídenních testech Moto2 v Barceloně, kde Julian Simon a Mike di Meglio poprvé pořádně vyzkoušeli prototypy RSV, tak si Martinez nedokázal doposud vytvořit nějaký opravdový obrázek o výkonnosti svých nových motocyklů: "Počasí bylo hodně nepříjemné a navíc jsme měli dva pády. Každý tým jezdí jiný motor, takže se nedá vůbec nic srovnávat. Teprve na testech ve Valencii od 1. do 3. března budeme vědět více". 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist