Marc Márquez: "Chybí nám konstantní časy"

Tovární pilot týmu Repsol-Honda Marc Márquez dal aktuálním Star kubatury MotoGP ve třetím volném tréninku šachmat, když zajel nejrychlejší čas.

Marc Márquez: "Chybí nám konstantní časy"
Nástup Marca Márqueze do světa MotoGP připomíná Jorge Lorenza, který si v roce 2008 jako Rookie královské kubatury vyjel při prvních třech závodech Grand Prix hned třikrát Pole-Position. Ovšem Márquez zůstává pevně na zemi: "Musím ještě hodně zapracovat na mé konstanci pro závody. Jedno rychlé kolo dokáži zajet. Ale v sobotu se musím pokusit zajet několik rychlých kol po sobě".
"Jistě, nejlepší čas po třech volných trénincích je pro mě výborný start do závodního víkendu. Jsem také v mnoha oblastech spokojen. V každém případě je to daleko lepší, než jsem čekal, neboť jsem tady nemohl testovat. Každý den se cítím na motocyklu stále jistější. A také jsem schopen přizpůsobovat můj jezdecký styl trénink po tréninku požadavkům kubatury MotoGP. Nyní jsem zvědav na nový systém kvalifikace MotoGP s pouhými 15 minutami. To musí jet každý celých 15 minut úplně naplno. Pro televizní diváky to bude hodně zajímavé", řekl po včerejšku provizorní Poleman Marquez.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.80
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist