GP Aragonie – Na MotorLandu byl v pátek nejrychlejší Jorge Martin

Moto2 – 2.volný trénink

Po polovině tréninku byl na první pozici časomíry Alonso Lopez (CAG Speed Up), jehož maximem bylo 1'53,011 sekundy. Druhý Augusto Fernandez (Red Bull KTM Ajo) ztrácel 0,389 sekundy, třetí Fermin Aldeguer (CAG Speed Up) byl o 0,449 sekundy pomalejší. Problémy měl Celestino Vietti (Mooney VR46 Racing Team), jenž absolvoval dva pády v zatáčkách třináct a čtrnáct. Filip Salač (Gresini Racing Moto2) neměl po úvodní polovině zatím ani jedno měřené kolo.

Trénink vyhrál časem 1'52,852 sekundy Aron Canet (Flexbox HP40). Španěl byl o desetinu rychlejší než druhý v pořadí Augusto Fernandez (Red Bull KTM Ajo). Třetí je Alonso Lopez, čtvrtý Jake Dixon (Inde GASGAS Aspar Team) a pátý Tony Arbolino (Elf Marc VDS Racing Team). Filip Salač ve druhé polovině tréninku začal nastavovat rychlá kola a nakonec byl s časem 1'53,834 sekundy čtrnáctý. Během druhé části tréninku havaroval ve třetí zatáčce Marcos Ramirez (MV Agusta Forward Racing), ve stejném místě spadl Cameron Beaubier (American Racing) a technický problém zastavil jeho týmového kolegu Seana Dylana Kellyho (American Racing).

GP Aragonie, Moto2 – 2.volný trénink