Supersportová Top Ten pro Ondru Ježka

Další důležité kilometry po návratu na závodní dráhu absolvoval Ondřej Ježek na mosteckém Autodromu, kde se zúčastnil závodu Mistrovství Evropy třídy Supersport.

Supersportová Top Ten pro Ondru Ježka
Velmi náročný, bezmála devadesátikilometrový závod, absolvoval v nedělním odpoledni motocyklový závodník Ondra Ježek, který v rámci tréninku před domácím závodem Mistrovství Evropy Superstock 600 nastoupil na Autodromu Most k závodu evropského šampionátu třídy supersport. Se stejným cílem jako minulý týden v Brně, tedy s cílem najezdit především hodně kilometrů a postoupit v cestě návratu do sedla závodního motocyklu, vyrazil Ondra se svým „stockovým“ strojem vstříc supersportovým speciálům. Po zdržení v úvodním kole, které zapříčinil pád jiných jezdců, se dokázal jezdec Gold Fren Teamu Erinac poprat o své místo v elitní desítce, kam se také po projetí cílem zařadil.
Nyní bude následovat krátká závodní přestávka, kterou Ondřej Ježek vyplní přípravou na blížící se domácí podnik Mistrovství Evropy Superstock 600, jenž se na Automotodromu v Brně bude konat již příští týden.
Ondra Ježek:
Kvůli tříměsíčnímu manku způsobenému mým zraněním jsme zvolili tento závod jako potřebný trénink před nadcházejícími závody ME Superstock 600. Celý víkend probíhal hladce, v každém tréninku jsem si postupně zlepšoval svoje časy na kolo. Do závodu jsem startoval z 15.místa. Po startu jsem se jen těsně vyhnul srážce Dokoupila s Pintarem. Musel jsem téměř zastavit svůj motocykl, a tak mě předjeli ostatní jezdci. Po zdolání Jirky Brože, Itala Carniglii a Jirky Fejty jsem se dal do pronásledování Ionela Pascoty. Odjel jsem s ním téměř celý závod, ale jel velmi dobře a mně se nepodařilo na něj efektivně zaútočit. Moje Kawasaki v úpravě superstock ztrácela na Rumunův supersport především na rovinkách . S tímto víkendem jsem spokojený, na motorce se cítím čím dál lépe. Doufám že za dva týdny v Brně to bude zase lepší.
Výsledky závodu ME Supersport - Most:
1.- Radek Rous (CZE-Yamaha)
2.- Danilo Marrancone (ITA-Yamaha)
3.- Michal Filla (CZE-Yamaha)
4.- Guglielmo Tarizzo (ITA-Honda)
5.- Václav Bittman (CZE-Honda)
---------------------------
10.- Ondřej Ježek (CZE-Kawasaki)Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist