Redding nabral dech a chce vyhrávat

Britský motocyklový závodník Scott Redding zahájil první polovinu letošní sezony velmi výrazným způsobem, když si v čele průběžného hodnocení Moto2 vytvořil náskok kolem padesáti bodů. Závěr první části už tak silný z jeho pohledu nebyl a to stačilo, aby se jeho náskok snížil na současných třiadvacet bodů.

Redding nabral dech a chce vyhrávat
Po měsíční přestávce se Scott Redding vrací zpátky do sedla motocyklu třídy Moto2, aby odstartoval druhou část sezony, kterou zahájí intenzivní tři týdny s Grand Prix v Indianapolis, České republice a Velké Británii. Cílem a úkolem britského závodníka je navýšit bodový náskok na druhého v pořadí Pola Espargara a ve finále získat titul střední kubatury.

To samozřejmě není nic snadného už jenom kvůli tomu, že Pol Espargaró druhou půlku zahajuje s vědomím, že má příští sezonu jistou, když podepsal smlouvu s Yamahou a pojede v MotoGP. Scottu Reddingovi pomohla letní přestávka, protože ta zastavila skutečně mohutný nástup Pola Espargara a umožnila britskému jezdci nabrat dech. Teď už to bude čistě na něm samotném.
„Po několika týdnech bez závodění se už docela těším až začnu o víkendu v Indianapolis znovu pracovat,“ uvedl Scott Redding před letos třetí Grand Prix v USA.. „Letní přestávka byla celá kolem motorek, horských kol, motokrosových motorek a také jsem pár dnů strávil s Colinem Edwardsem v jeho Bootcampu v Texasu. Nyní se ale musíme soustředit na motorku Moto2 a zahájili druhou polovinu sezony.“

„Po dovolené se cítím svěží a uvolněný,“
pokračoval Scott Redding. „Dráha v IMS mi v minulosti nedělala problémy, takže uvidíme, jak nám to tam půjde. Potřebujeme se znovu dostat na špici, stejně jak jsme byli v úvodu první části sezony a odstartovat druhou polovinu sezóny kvalitním výsledkem už tento víkend v Indianapolis.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist