Víťa Marek podepsal s Yoko, mladý šampion míří mezi světovou elitu

Letošní král třídy 65 Víťa Marek, který získal evropský i světový titul, míří mílovými kroky mezi elitu světového motokrosu. Dalším důležitým mezníkem je podpis se světoznámou značkou motocyklového oblečení Yoko.

Foto: zleva Josef Toman (zástupce dovozce Yoko), Víťa Marek (mistr světa a Evropy 2019 třídy 65 ccm), Jani Gustafsson (generální ředitel společnosti Yoko) a Vítězslav Marek (otec a trenér Víti Marka)

Během letošního Motokrosu národů v Assenu podepsal Víťa Marek výhradní smlouvu o podpoře Yoko a stal se jejich plně podporovaným jezdcem. Dostal se tak do vybrané společnosti továrních jezdců Husqvarny MXGP, exmistra světa MX2 Paulse Jonasse a Arminase Jasikonise.

Finský výrobce motooblečení Yoko podporuje budoucnost motokrosu a je významným partnerem v mládežnických kategorií. Vedle Víti Marka podporují i syna legendárního Stefana Evertse, Liama, který bude v nové sezóně také oblékat kalhoty a dresy od Yoko.

O angažování Víti Marka se velkou měrou zasloužil zástupce výhradního dovozce Yoko Josef Toman, bývalý vynikající závodník a majitel známého MoToman týmu.

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)

Autor článku obdržel prémii 4 Kč od 2 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist