Dragster EuroGames

Dragster EuroGames je synonymem pro největší akci svého druhu v Čechách, která se stala nezapomenutelnou tradicí. Jak již název napovídá, jedná se hlavně o mezinárodní evropské dragsterové závody a kulturní show. V předchozích ročnících jsme mohli spatřit více jak sto týmů ze všech koutů Evropy a slyšet tak řev různých speciálů dragsterových aut i motorek. Přijďte si opět na Bechyňské letiště zvýšit hladinu adrenalinu v krvi na největší dragsterové akci letošního roku.

Vrcholem dragsterové sezony je každoročně populární MOTOMEJDAN, který se letos koná již od pátku 29.6. do neděle 1.7. opět na Bechyňském letišti. Znovu se také u nás pojede oficiální české mistrovství dragsterových motorek a k tomu mezinárodní závod - 3st GRAND NATIONAL DRAG RACE Bechyně. Je to velký mezinárodní závod o německý pohár dragsterových aut a motorek všech různých kategorií. Jedinečná akce plná adrenalinu, rychlých strojů, spálených gum a vůně benzinu. Tato skvělá show je určena každému. Ať jste milovníci motorismu či ne, určitě si zde přijdete na své. Kromě nadupaných dragsterovým kár, motorek, profesionálních street fighters a jiných upravených strojů se můžete těšit na bohatý kulturní program na tomto již 8. ročníku srazu. Zazní i hudba, která Vás rozhodně nenechá v klidu. Připraveny jsou další doprovodné programy, soutěže a jako každý rok jsou vám k dispozici velkokapacitní stany s dobrým občerstvením. Prostě sportovní podnik, na kterém nemůže chybět žádný fanda motorismu a extrémních sportů.
Bechyňským letištěm se nese řev motorů v nejvyšších výkonech i otáčkách. Betonové panely lemují speciálně upravenou trať. Pilot sleduje startovací stromeček. Napětí by se dalo krájet. A pak už jsou diváci jen ovanuti proudem horkého vzduchu, vůní benzínu a spálených gum. Tento scénář důvěrně znají všichni příznivci jedinečné akce, která nese název Dragster EuroGames - tak opět vítejte!

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist