GP Emilia-Romagna - Závod MotoGP vyhrál Maverick Viňales. Bagnaia spadl z vedoucí pozice

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
jandos (399) napsal 20.09.2020 v 11:28

Oncu jede každý závod dopředu pokaždé si namaže Filipa. Bohužel často padá jinak by byl více ve předu.

Milan34 (72) napsal 20.09.2020 v 11:26

Divny ty Snipers mi přijdou jalový Tony 14
Filip 17

doderoja (-115) napsal 20.09.2020 v 11:24+1

Krasa Alex

vakuz (932) napsal 20.09.2020 v 11:12

Včera jsem napsal,že Binder bude během 6 kol na špici,ale Filip ne ! Tak schválně

cort (87) napsal 20.09.2020 v 11:11

Go, Filipe, go! Už fakt jdi pryč, tohle je smutné.

VIZI (1420) napsal 20.09.2020 v 11:07+1

Václave včera si mám chyběl. Komentář byl prkený. Gratulace dceři a u historky o termínu svatby jsem se z veselá zasmál

Paulo (2571) napsal 20.09.2020 v 11:04

Filip se sice propadl, ale to si komentátoři nevšimli, že byl vytlacenej ven a proto se propad?

Romanko (1214) napsal 20.09.2020 v 10:59

Tak co pánové, popř. i dámy, WSBK nebo Moto3? Které naději dáte přednost? Že to někdo Reovi natře nebo že Filip něco zajede?

rure (14) napsal 20.09.2020 v 10:16

Kubo, tak už na tu Marušku vlítni!!!

petridas (275) napsal 20.09.2020 v 09:58

At si rika kdo chce co chce ale vcera Ecka byli paradni.

jan26 (3658) napsal 20.09.2020 v 09:47+1

M3
Letos poprvé první 2 řady na startu bez JPN .
Darryn startuje z 21 místa navázal na jeho kvalifikační výsledky pokud se bude držet pravidla,tak v závodě se může během pár kol ukázat v top 10 .Ze zadních pozic startují i jiná esa JMPHEE a GR2 .Arbolino postoupil z Q1 a dokázal zajet 2 místo nic méně v zavodě to bude asi horší a takový Vietti ho porazí .Arenas má optimalní možnost navýšit svůj bodový náskok.
M2
TL12 bohužel letos nevýrazný a prozatím 10 pozice je asi maximum .Dela Porta si může zase připsat body.Bez JM88 to bude zase italská vlna a závod hodně podobný z minulého víkendu.
MGP
MO88 nejhorší na KTM v Q .Překvapil DP9 a absolutně bez šance na dobrý výsledek jen díky materiálu je TITO.

Mann (1525) napsal 20.09.2020 v 09:46

Warm Up nemá Filip špatný, ale připadne mi letos celkově nějaký zašpuntovaný. Snad se dneska více zadaří, třeba držet