GP Německa – Marc Márquez si na Sachsenringu dojel pro desáté vítězství, Jakub Kornfeil bojoval o pódium

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
IvanDvoutakťák (5085) napsal 07.07.2019 v 10:32

Závod, původně na osm kol, vedení GP krátce před startem zkrátilo na sedm .
Kolo před koncem byla ale kvůli bezpečnosti závodníků vyvěšena červená vlajka .
Havarovaný motocykl Savadoriho totiž začal hořet .
Závod byl tak po pěti odjetých kolech ukončen .
( Komentář ani není nutný, Gorkine - ti traťáci už asi věděli,
o čem to hašení "lithiovky" je ... )

neznamyScooterD (1096) napsal 07.07.2019 v 10:26+1

přesně, ten motogp pass stojí snad 3ku na celej rok? ale co je proti tomu nechat si kvalitně zavirovat počítač na nějakym livestreamu

Dusde (98) napsal 07.07.2019 v 10:23

Tam to bude tuším hořet v každém závodu moto e

jan26 (3658) napsal 07.07.2019 v 10:21

Taková 99,9% je jistota vše a bez problémů vidět na motogp.com a jeho videopass!
Ten mladej Ajo pěkně přibral a Tulli první vítězem. Komentátor tomu dával takovou energii jako by se jel poslední závod gp a rozhodovalo se o celkovém vítězi. Těsně před začátkem dlouhý záběr na Carmela aby bylo všem jasný,kdo to řídí .
Potřebujeto čas a sledovanost bude na vzestupu ,ale to samé by bylo i sidecar,když by to bylo pod podkličkou GP!

gorkin (4485) napsal 07.07.2019 v 10:17

Přichází doba kdy traťáky nebudou zraňovat ulítly kola ... ale elektrický výboj
celkem rizikový zaměstnání...být u tohodle traťákem a chodit kolem toho s ebonitovou tyčí a liščím ohonem

Paulo (2571) napsal 07.07.2019 v 10:17

Čekal jsem, že ta baterka exploduje. To brzo ekologové zruší, až jim ten sajrajt postřik kytičky

Sharkjd (345) napsal 07.07.2019 v 10:15

Jako člověk, co má rád vývoj a pokrok, jsem této třídě celkem fandil. Musím ale říct, že tohle byla opravdu fraška.

gorkin (4485) napsal 07.07.2019 v 10:14

Jak se traťáci báli za to vzít...TVL

josef58 (823) napsal 07.07.2019 v 10:13

Ano, zastavili to a pět traťáků nemůže to "éčko" postavit na kola

Veverčák (72) napsal 07.07.2019 v 10:13

První závod v historii a ani se nedojede a v cíli vypadají všichni vyloženě nadšeně . Jdu blejt velebnosti

Dejf57 (605) napsal 07.07.2019 v 10:13

Ha, ty kecy Hodgsona a spol o MotoE, takhle jsem se dlouho nezasmal! To byl komentar! To jsou volove!!!

Paulo (2571) napsal 07.07.2019 v 10:07

Díky za vaše tipy ale stále mi tam vyskakovaly zas.. reklamy.

Dejf57 (605) napsal 07.07.2019 v 10:06

Tyjo, to nema 260, ale 300kg ty elektro motorky? Panecku, to je zavodak!!! Co bude priste, zavody elektrickych buldozeru?

neznamyScooterD (1096) napsal 07.07.2019 v 10:01

tak kdo bude první vítěz moto E? Sete? DeAngelis? aspoň trošku zahřejou dráhu 3kám

gorkin (4485) napsal 07.07.2019 v 09:51

//cricfree.live/watchfeeds/index/55

Veverčák (72) napsal 07.07.2019 v 09:50

Kdo má Skylink, kanál c.267, vypadá to, že tam teď poběží i MotoE .. jednou na to mrknout musím

Mr.Kaktus (1321) napsal 07.07.2019 v 09:48+1

Paulo, já se na to dívám na mobilu, a frčí .

jan26 (3658) napsal 07.07.2019 v 09:24

Pěkná vzpomínka na Ralfa v podobě Kiefer Racing s Gaigerem.
Teoreticky by se dnes mohl do čela šampionátu dostat jezdec De la Port a aniž by vyhrál jeden závod v letošním roce a to po 9 závodech.

gorkin (4485) napsal 07.07.2019 v 09:15+1

doufám že to oschne...kluci to maj naladěno...byla by škoda kdyby to zkazil dešť

Samuel007 (376) napsal 07.07.2019 v 09:10