Suzuki GS 500E (2003)

Vlastník Amaranthe
Vloženo 7.5.2015
Aktualizováno 7.5.2015

Když si člověk ve třiačtyřiceti konečně splní klukovský sen,je to neskutečný pocit.A právě za tenhle pocit vděčím téhle krásné Sůze,a své ženě,která mi ji schválila.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Kawasaki ER 5: To je vidět na fotkách Sůzi,byla prostě jako nová.No prostě láska na první pohled......

První dojmy - Má první jízda byla hrůza.Na motorce jsem neseděl asi dvacet let.Můj předchozí stroj byla kejvačka-Jawa 250.Fakt jsem si říkal,že ji budu muset vrátit.Ale to bych nikdy neudělal.Jezdil jsem jak to jen šlo,a během měsíce najel 1 000km.Už jsme si na sebe zvykli a jízda na ní je fakt zážitek.

Motorku bych doporučil pro - Je to lehce ovladatelná motorka,ale za plynem jde velice poslušně.Takže je na ní pěkné svezení.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk,dost to na ní foukalo,takže jsem se rozhodl pro štít GIVI.A sehnal jsem si i hlavní stojan,který tam nebyl.

Vybíral jsem z více mašin.Jezdil jsem po okolí a sledoval,omakával a projížděl.Když jsem přijel do Tassu a viděl Sůzu,bylo rozhodnuto.Motorka po ženě,dovezená z Lucemburska s nájezdem 9 000km.Byla jako nová,nešlo uvěřit,že je dvanáct let stará.A když mi ji tam natočily,měl jsem jasno.Motor šlapal nádherně,naskočil okamžitě na první ťuknutí.Ne jako předchozí mašiny,které se dusily,nebo dokonce vůbec nenaskočili.

V dnešní době není problém sednout k internetu,a sehnat spoustu informací o tom,co nás právě zajímá.I já to tak udělal.A právě tady na motorkářích jsem hledal zkušenosti s touhle motorkou.Recenze byla převážně kladná.Dobrá motorka pro začínající motorkáře,nenáročná na údržbu,lehká,dobře ovladatelná.To mě jen utvrdilo v tom,že je to dobrá volba.

Už jsem se nemohl dočkat začátku sezony.Na zimu jsem motorku měl u otce v garáži,kde pro ni bylo spoustu místa,a neohrožoval ji sníh odtávající z auta.Teďka už ji mám doma, jen vyhlížím slušné počasí,abychom spolu mohli zase vyrazit.Jízda je skvělá,už jsme si na sebe zvykli,i když respekt z ní mám pořád.Doufám,že se nám vyhnou karamboly,a budeme si to spolu užívat co nejdéle.

Decathlon
Decathlon napsal 08.05.15 v 07:31 10b.

Pěkný kousek

istonbike
istonbike napsal 07.05.15 v 19:41 10b.

Nádherná Suzanka... klasika v té nej barevné kombinaci a v našem věku je třeba si dělat radost no ni přijmi 10b spřáním super kilometrů v sedle téhle 2 válcové krásky

PidaSimon
PidaSimon napsal 07.05.15 v 16:02 10b.

Krásna, opravdu jako z výrobní linky. Tak samou pohodu na cestách a hodně šťastných km. Za 10b