Kawasaki ER 5 (2004)

Vlastník Martas73
Vloženo 21.4.2015
Aktualizováno 21.4.2015

Výborná na denní dojíždění do práce i vyjížďky.

Honda CB 500: důvod neuveden

První dojmy - První "silná" motorka. Zatím spokojen i přes její vrtochy, kdy si občas upouští benzín přes karbce a chladičku ze spojů. Dobrá na naučení jízdy i co se týče oprav.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky, kliďase a komu se líbí.

Doplňky na motorce - Na motorce je plexi štítek. Byl tam již při koupi. Zkoušel jsem jej sundat, ale delší jízda je bez něj horší, takže i přes vady na kráse byl štítek umístěn zpět.

Motorku jsem si vybral podle vzhledu, ceny a parametrů. Jsem "starší " člověk, co se rád kochá jízdou, nepotřebuje si nic dokazovat na cestách. Líbí se mi naháče a tahle byla za můj ročník za skvělou cenu.
Co se týče jízdy tak brzdy by mohly být trochu lepší, ale pokud někdo nesedlal něco jiného tak si zvykne a počítá s tím. Ovládá se dobře, spotřeba těsně pod 5 litrů, když se jede s lehkou rukou, jinak si papne i víc. Dobře se ovládá i se spolujezdcem, ale výkon jde trošku dolů, když jde váha nahoru. Zatím jezdím silnice mezi městy, výjimečně přes město.
Je pravdou, že při dlouhých jízdách si zaslouží přezdívku "kulotlač".
Mám najeto za necelý rok přes 8 tis. a zatím bych něměnil, ale občas pokoukávám po jiných, ale kdo ne.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.04.15 v 14:09

Přeju hezké ježdění na této osvědčené motorce.