Yamaha XV 535 Virago (1992)

Vlastník Tadeáška
Vloženo 18.4.2015
Aktualizováno 8.11.2015

Ten pocit volnosti...

Vloženo: 22.04.2015, Uskutečněno: 21.04.2015, Zhlédnuto: 6x

... a svobody je k nezaplacení. Kecám. Není. Ještě jednou mi někdo bude zaníceně vyprávět o romantice jarní vyjížďky, kopnu ho svou novou silně zpevněnou špičkou motoboty mezi půlky nebo aspoň do kotníku.

To jsem takhle vyrazila z Kostelce do Kolína s cílem prohlídnout si boty v Eurocycles. Nadarmo se neříká, že u Kolína je rovina, tam je hned všechno vidět. Ledva vyjedu ze serpentiny pod Kosteleckým pivovárem, jsem na placce a placka pokračuje až ke Kolínu. Kdyby ještě žila Emily Brontëová, mohla by napsat pokračování své slavné knihy, tentokrát by to bylo Na větrné placce.

Vítr vanul od západu. Silný vítr. Kombinace s jízdou v obyčejných dioptrických brýlích a otevřené přilbě je naprosto vražedná. Spojku mezi Kostelcem a kolínskou silnicí jsem projela v permanentním náklonu nalevo rychlostí kolem šedesátky. Víc se nedalo ani smykem, protože mi vítr svlíkal obličej a pramínky slz mi slaně vyžíraly dvě křivolaké cestičky po tvářích. Horší to už být nemohlo.

Mohlo! Cesta zpátky vedla na západ. Cestovní rychlost jsem s myšlenkami na sebevraždu a tichým klením "království za plexi" snížila na závratných 50 km/h, aby mi vítr alespoň přestal vyndavat oči z důlků. A došourala se domů.

A jedna fotka na konec... "já si couvnu k těm tůjím a ty mě vyfoť".. ze syna asi fotograf nebude

ps: Za týden mi snad konečně přijde nová přilba. Asi ji budu líbat na čelíčko.

pistapista31 (20) napsal 30.03.2017 v 21:28

Sloboda je najdrahsšia komodita

pistapista31 (20) napsal 30.03.2017 v 21:03

Pepino69 (0) napsal 28.08.2015 v 16:34

Teda zážitky k nezaplacení.😂 Tak zajimavě jsem si nepočetl už pěkně dlouho.👍 Celá spisovatelka,jedno vydáš paměti a lidi ti urvou ...ruce. Nejsem škodolibej ale pobavil jsem se.Dík
Kdy bude pokračování.??
Za případné hrubky se po zkušenosti předem omlouvám.😈

SonyLee (5) napsal 27.04.2015 v 19:22

Betelný Špica Luxusní počteníčko

bill56 (8) napsal 27.04.2015 v 09:01

dobře napsáno, po ránu jsem se pěkně zasmál

Wildaja (44) napsal 23.04.2015 v 21:32

, tak ty jsi opravdu číslo . Těším se na další zápisy... tím nemyslím nic zlého ,
ale k úsměvu na tváři po přečtení jsi přispěla a to je fajn .

Tadeáška (0) napsal 23.04.2015 v 21:25

To bude. Pamatuju se, jak jsem jela kdysi na číze z Plzně někam ke Štětí a pak do Prahy. Celou cestu vytrvale chcalo a já jsem na sobě měla manšestráky, kecky, rukavice po dědovi a nějakou textilní bundičku, otevřenou helmu a dioptrický brejle. Na tý spojce u Štětí to valí jeden kamion za druhým, každej mě polil od hlavy k patě, ale to bylo celkem fuk, páč jsem byla stejně na vyždímání :D Dodneska si to pamatuju. Prostě zážitky nemusí být pozitivní, hlavně když jsou silné

Wildaja (44) napsal 23.04.2015 v 20:45

Pěkně napsáno . A nevím, nevím , ale podobných situací ještě budéééé . Věř tomu a budeš koulet očiskama znovu a zas a pak se tomu i smát . Zkušenosti k nezaplacení .

JirkaMetal (1) napsal 22.04.2015 v 22:09

Klídek bude líp

• Jarní vyhánění pavouků

Chtěla bych být hrozně vtipná, ale jsem akorát hrozně utahaná. Takže třikrát hurá... - vyhnala jsem pavouky - utřela prach, umyla, vycídila, vyleštila rukávkem - namontila nová řídítka - nahodila novou baterku - pro

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.03.2017
    Uskutečněno: 30.03.2017
  • Soupis kostlivců

Zatím se s chopperečkou seznamujeme, i když vlastně osahávám jenom já ji. Občas nedobrovolně, jako když jsem vytřískala baterii nebo když jsem objevila takovej zahnutej drát, kterej vypadal, že někam patří. A dnes

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.04.2015