Yamaha XT1200Z Super Tenere (2012)

Vlastník nofate81
Vloženo 17.4.2015
Aktualizováno 17.4.2015

Super stroj na ježdení kolem komína i dálky a nějaký ten obstojný terén.

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník) - nadstandartní spokojenost

První dojmy - Prvná dojmy byli jen skvost a síla, perfekt ovladatelnost nulová háha, ale i robustnost stroje. Dnes už mi nepřijede tak velká a robusní ale je s ní zábava a mám ji rád. Je to všestraná motka.

Motorku bych doporučil pro - i přes její váhu která se strácí při rozjedu ji doporučuji lidem co vědí co chtějí a rádi jezdí jak kolem komína tak dálky--věřím že nikoho jen tak nenechá ve štichy

Doplňky na motorce - origo zadní kufr, šust plech, padací rámi na bocích,prodloužení předního blatníku---a dále chystám ladák asi od mivv, polepy world cros, vyšší plexy a to o 13cm,,no a když se rozvášnim tak uvidíme co dál

Kdo se mi podívá do profilu uvídí co jsem před XTéčkem jezdil a asi sám uzná že k nám do hor na rozbité silnice to moc nebilo a předevší když jsem chtěl motorku prodat tak nějaké to blátíčko zapálené do svodů se kupujícím nikdy moc nezamlouvala a me taktéž ne. Proto jsem hledal kompromis a našel. Motorku jsem koupil v Ymoto praha Braník prodávající p.Němeček- líbila se mi jeho profesionalita a neměl problém při jaké koli otázce i zaludné odpovědět a bylo vidět že motku taky sedlal.Koupena nová jako uloženka, jen vybalit z krabice a jezidt což se mi splnilo. Moto koupeno 28.2.2014. Na moto mám ted najeto po roce 4350km a to jen protože mám moc práce jinak by asi nestačila vystidnout jak jsem předesílal z moto jsem nadšen přítelkyně se má kam pohodlně usadit a i o co případně opřít. S XTéčkem jsem si několikrát zkusil terén jde to ale chce to lepší gumy samo sebou. Šotolinky a jiné příbuzné cesty zvládá bravůrně. Náše rozbyté silnice žehlí také dobře a dálniční přesun je poměrně komfortní. Jak jsem již zmiňoval ovladatelnost je slušná a i když není motka na hodně těžkej terén, ja to zkusitl a není to žádná radost to pak zvedat když to lehne v blátě. Na motce se mi líbí ty dva mody využívám je T jako kochajda S jako pospíchám a někdy zábava. Spotřeba tak ta u mne nějak nechce slezt pod 6l ale na vahu a vykon je to rozumná spotřeba si myslim. Tak a pro zatím konec jak bude zase čas a nějaké ty nové poznatky tak dopíšu více...Přeji mnoho úspěšných kilometrů

3neczak
3neczak napsal 12.08.15 v 14:48 10b.

Moc hezká. Hodně v klidu najetých kilometrů. Samozřejmě 10 bodů.

Milan1963
Milan1963 napsal 18.04.15 v 20:20