Kinroad XT 125 PY (2008)

Vlastník Marty1347
Vloženo 16.4.2015
Aktualizováno 16.4.2015

Když mi kamarád řekl, že to bude prodávat, a já měl nějakou tu korunu z brigády. Tak jsem se rozhodl to koupit.

První dojmy - Motorku jsem koupil a věděl jsem že je v háji, tak jsem se dal do oprav. Motorka má ještě mouchy ale už jsem ji dal ze stavu nestartujícího do stavu jízdy se sytičem :D Ještě by ale na ní chtělo máknout. Bohužel na ní vůbec nemám čas.

Motorka se jmenuje Kinroad Explorer 125 clever tiger nebo take Kinroad xt 125 GY.

Padar
Padar napsal 17.09.19 v 13:57 10b.

Ahoj. Mám tuhle motorku ale motor není úplně super :) když ho nastartuju tak zvuk není moc hezký. Když se ohřeje tak už to je lepší ale stejně nic moc. Tak jsem se do něj trochu díval ale nepulil jsem ho. To se mi nechce. Už mám jednu čínskou motorku a zjistil jsem že je to v podstatě stejný motor. A když jsem sundal víko od spojky tak na kinroadu nebyl takový malý šteftík a na té druhé byl. Nahraju fotku... Tak bych se chtěl zeptat jestli u kinroadu to neměl někdo sundáne a nevi jestli tam má být nebo ne