Kawasaki Versys 1000 (2014)

Vlastník -Lapchik-
Vloženo 10.4.2015
Aktualizováno 8.3.2023

Vloženo: 28.12.2015, Uskutečněno: 28.12.2015, Stav tachometru: 11700 km, Zhlédnuto: 19x

Dlouho jsem s pořízením váhal, cena se mi zdála vskutku značná za kus gumy v hadru. Nedbal jsem ani na doporučení jednoho konkrétního uživatele a dál při dlouhých vyjížďkách snášel značné nepohodlí. Ne že by sedlo Versyse nebylo komfortní, spolujezdkyně si moc pochvaluje, ale já mám po jistých sportovních aktivitách zřejmě trvalé následky a po 200 km mě zadek zkrátka dost bolí.
Ovšem poté, co jsem provedl úspěšný 300 km dlouhý pokus s bublinovým igelitem v plátěném pytlíku, bylo i přes úsměvná gesta Protose rozhodnuto, o co si napíšu Jéžíškovi.
Dnes jsem Airhawk díky počasí mohl vyzkoušet. BOMBA!
Chce to nafouknout jen minimálně, takže kontakt se sedlem pořád trochu je, a posaz je okamžitě o 1000% pohodlnější. Samozřejmě že to trochu ujíždí, do stran i při brždění, ale velmi rychle si na to člověk zvykne, zrovna tak na to, že se sedí asi o 1cm výš. Pro sportovní jízdu to z těchto důvodů nebude, ovšem na dlouhou štreku to bude super. A vzhledem ke konstrukci polštáře se ani nebojím, že by se mi zapařila prdel.

Brusíno (7) napsal 29.12.2015 v 08:48

Taky mi ho přinesl Ježíšek a už se těším na testování.

jarolim (133) napsal 29.12.2015 v 04:56

Zajímavé.

• Vyjížďka 17.11.2018

Malé videjko z podzimní vyjídky na Křivoklát, kam jsme nakonec nedojeli... :-D https://www.youtube.com/watch?v=WtydM8BFveg

Vloženo: 18.11.2018
    Uskutečněno: 18.11.2018
  • Dovolená 2018 - Anglie - Skotsko

Po loňském půstu jsme si museli letos dovolenou užít trochu víc a tak jsme bez větších příprav vyrazili rovnou přes kanál, když už ta předpověď počasí vypadala víc než nadějně ;-) A docela to vyšlo, pršelo vlastně jen j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.08.2018
    Uskutečněno: 17.08.2018
  • Kromlau D

Pohodovej rodinnej výlet na dva dny, kdy taky jednou všechno vyšlo na jedničku ;-) počasí, ubytování, panorámata. Můžu doporučit Zámecký dvůr Černousy i třeba jen na oběd, skutečný zážitek (y) (y)

Vloženo: 14.05.2018
    Uskutečněno: 12.05.2018