Kawasaki Versys 1000 (2014)

Vlastník -Lapchik-
Vloženo 10.4.2015
Aktualizováno 8.3.2023

Vloženo: 03.05.2015, Uskutečněno: 03.05.2015, Stav tachometru: 1200 km, Zhlédnuto: 19x

Namontováno vyšší plexi s deflektorem. Chtěl jsem původně čiré, ale i přes kuřové je dobře vidět.
Po prvotním nastavení perfektně chrání před větrem, s odklopenou helmou jsem byl překvapen, že je na tachometru 160 a jízda je stále příjemná. Přitom i při nižších rychlostech je na tváři cítit mírný pohyb vzduchu a ani se zavřenou helmou jsem neměl problém s větráním. Hluk je jako na motorce v odklápěčce , oproti originálnímu plexi je však komfort daleko výraznější. Ještě jsem zvědav na pocity spolujezdce.
Jedinou nevýhodou se tak paradoxně jeví možnost pohodlně cestovat vyšší rychlostí, následkem čehož jsou mouchy rozpláclý daleko víc než jsem byl zvyklej z 650
Dobrá zpráva - spolujezdec si také pochvaluje, slovy: "je to daleko lepší, zvlášť když jedeme rychle, tak to tolik nehučí a netlačí mi to hlavu dolů."
Taky je to poznat v interkomu, daleko líp si rozumíme

Lyžař (17) napsal 04.05.2015 v 09:37

Tak to litrovýho asi nikdy chtít nebudu, ty roztmajzlý ,ouchy mi takto stačí až až...

Krejza (1) napsal 03.05.2015 v 20:48

• Vyjížďka 17.11.2018

Malé videjko z podzimní vyjídky na Křivoklát, kam jsme nakonec nedojeli... :-D https://www.youtube.com/watch?v=WtydM8BFveg

Vloženo: 18.11.2018
    Uskutečněno: 18.11.2018
  • Dovolená 2018 - Anglie - Skotsko

Po loňském půstu jsme si museli letos dovolenou užít trochu víc a tak jsme bez větších příprav vyrazili rovnou přes kanál, když už ta předpověď počasí vypadala víc než nadějně ;-) A docela to vyšlo, pršelo vlastně jen j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.08.2018
    Uskutečněno: 17.08.2018
  • Kromlau D

Pohodovej rodinnej výlet na dva dny, kdy taky jednou všechno vyšlo na jedničku ;-) počasí, ubytování, panorámata. Můžu doporučit Zámecký dvůr Černousy i třeba jen na oběd, skutečný zážitek (y) (y)

Vloženo: 14.05.2018
    Uskutečněno: 12.05.2018