Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník vrsek7
Vloženo 31.3.2015
Aktualizováno 27.5.2015

Po dvou letech moje nová, krásná Kawasaki er 5tka

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč)

Suzuki SV 650: Síla
Honda CB 600F Hornet: Síla

První dojmy - První dojmy byly úžasné a fascinující. Ikdyž jsem již jel na suzuki sv 650 a honda hornet 600, spokojil jsem se velmi rád s mou kawasaki er5.

Motorku bych doporučil pro - Začatečník, mírně pokročilý

Doplňky na motorce - Zatím žádné, plánuji však, plexi štít, laďák a reflexní proužky. Nejdříve však potřebuji koupit nové gumy, lepší helmu a něco víc na sebe

Tak dnes vyměněn olej, nalepené reflexní proužky, nové pneu.

Prozatím mám pouze papíry A2 ( do 35 KW ) a byl problém sehnat za slušné peníze suzuki sv 650 s 25 či 35 KW v papírech. Pak jsem narazil na Kawu er5, hned mi padla do oka Je to také dvouválec jako svéčko a tak také táhne od spoda. Samozřejmě ne tak dobře a silně jako Suzuki sv 650. Dva roky jsem nejezdil a tak jsem si řekl, že bude kawasaki er 5 stačit.
Mám na ni zatím najeto pár kilometrů, ale věřím, že je to opravdu spolehlivé moto, jak si všichni vychvalují.
Mám v TP zapsáno 25kw a prodejce mi tvrdil, že je otevřená. Mě je to však podezřelé, jelikož jsem s tím dal na rovince zatím nejvíc 150, přitom maximálka v papírech je 185 při otevřené verzi. Né že bych potřeboval jed takovou rychlostí, ale trochu mě mrzí, že nad cca 130km/h moto ztrácí uplně sílu, jakou má od začátku. 100Km/h je tam během pár vteřin a to se mi na tom opravdu líbí. To zrychlení Samozřejmě někteří jedinci, co vlastní např. 1000covku dvouválec, tak se mi vysmějou, ale mě to prozatím stačí.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.04.15 v 16:39 10b.

Parádní motorka, hezká barva. Přeju tisíce bezstarostných kilometrů.

Zdenda81
Zdenda81 napsal 31.03.15 v 19:44 10b.

moc pěkná Přeju hromadu úžasných kilometrů.

Ladzi
Ladzi napsal 31.03.15 v 15:14

Pěkná modrá je dobrá 10b

Saxn
Saxn napsal 31.03.15 v 14:44 10b.

Decathlon
Decathlon napsal 31.03.15 v 14:18 1b.

Pěkná, ať ti slouží