KTM 690 SMC (2015)

Vloženo 29.3.2015
Aktualizováno 11.4.2016

Zámek na kotouč Abus granit 8077 detecto

Vloženo: 01.05.2015, Uskutečněno: 01.05.2015, Zhlédnuto: 33x

Takže ještě stále stojí na zahradě, chudák Prozatím jsem jí koupil alespoň nějaký doplněk - zámek na kotouč. Nepředpokládám, že by mi zachránil motorku, když ji bude chtít někdo ukrást. Koukám na to spíš tak, že budu klidnější, když ji nachvilku někde zaparkuji na ulici. Ok, jasně že to jde odříznout během pár momentů flexou, nebo čímkoliv, ale už to není tak snadnej lup, jako kdyby jen tak někde stála a mohl ji kdokoliv odtlačit Vždycky můžou vyskákat 4 týpci a naložit to do dodávky, ale pro občasné zaparkování venku budu o něco více v klidu. Jinak k tomu zámku, když se pohne tak začne za 5 vteřin houkat. Není to kdejakej randál, ale taky není úplně tichej. V dnešní době se stejně moc lidí za alarmem neotočí Jo a je docela těžkej, má asi 800g, zpracování si myslím, že je na jedničku. Uvidíme jak se osvědčí. Ještě, že ho měli v tak pěkné barvě, jinak bych si ho nekoupil!

• Polepy a další blbiny

No začíná sezóna, tak je potřeba vyhodit nějaký peníze za blbiny. Objednané karbonové kryty svodu. Polepy od Crispy Design z UK

Vloženo: 11.04.2016
    Uskutečněno: 11.04.2016
  • První servis

Tak jo, asi týden jsem nemohl jezdit abych nepřestřelil kiláky pro první garančku. Teď na léto je všude celkem šrumec a objednání chvilku trvalo :-DD Moje VINko je z nějaké série motorek, které prej měla nějak špatně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.07.2015
    Uskutečněno: 29.06.2015
  • Už to sviští

Cca před týdnem už jsem konečně dořešil papíry a v techničáku mám 30kw, takže jsem jezdil o stošet. Bohužel se mi povedlo hned za ten týden nalítat 1000 km a nejbližší možný termín na garančku byl až 29.6. Takže teď tu s

Vloženo: 24.06.2015
    Uskutečněno: 24.06.2015