KTM 690 SMC (2015)

Vlastník LaKy_
Vloženo 29.3.2015
Aktualizováno 11.4.2016

Vloženo: 03.07.2015, Uskutečněno: 29.06.2015, Stav tachometru: 1000 km, Zhlédnuto: 34x

Tak jo, asi týden jsem nemohl jezdit abych nepřestřelil kiláky pro první garančku. Teď na léto je všude celkem šrumec a objednání chvilku trvalo

Moje VINko je z nějaké série motorek, které prej měla nějak špatně dotažený brzdy, či co, tak mě to zkontrolovaly a naštěstí se mě to netýkalo

Na servisu jinak nic zajímavého, vyklepal jsem pár šroubů, který mi byly doplněny, výměna oleje, filtrů Dokoupil jsem i 12V zásůvku a voděodolnej držák na mobil RAM mount. Občas se to hodí, když potřebuje člověk někam dojet. Sundat se to dá celkem rychle, takže to není na obtíž :)

• Polepy a další blbiny

No začíná sezóna, tak je potřeba vyhodit nějaký peníze za blbiny. Objednané karbonové kryty svodu. Polepy od Crispy Design z UK

Vloženo: 11.04.2016
    Uskutečněno: 11.04.2016
  • Už to sviští

Cca před týdnem už jsem konečně dořešil papíry a v techničáku mám 30kw, takže jsem jezdil o stošet. Bohužel se mi povedlo hned za ten týden nalítat 1000 km a nejbližší možný termín na garančku byl až 29.6. Takže teď tu s

Vloženo: 24.06.2015
    Uskutečněno: 24.06.2015
  • Zámek na kotouč Abus granit 8077 detecto

Takže ještě stále stojí na zahradě, chudák :-) Prozatím jsem jí koupil alespoň nějaký doplněk - zámek na kotouč. Nepředpokládám, že by mi zachránil motorku, když ji bude chtít někdo ukrást. Koukám na to spíš tak, že bu

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015