KTM 690 SMC (2015)

Vlastník LaKy_
Vloženo 29.3.2015
Aktualizováno 11.4.2016

Vloženo: 24.06.2015, Uskutečněno: 24.06.2015, Stav tachometru: 1000 km, Zhlédnuto: 29x

Cca před týdnem už jsem konečně dořešil papíry a v techničáku mám 30kw, takže jsem jezdil o stošet. Bohužel se mi povedlo hned za ten týden nalítat 1000 km a nejbližší možný termín na garančku byl až 29.6. Takže teď tu stojí chudák přikrytá a čeká

Pár prvních poznatků:
Ten spodek je fakt celkem mrtvej, nejede to, cuká to. Jakmile se to dostane nad 4 tisíce otáček, tak zábava může začít. Zatím nebudu hodnotit celkový výkon, vzhledem k té mapě na 30kw. Řazení mě celkově neskutečně sere, někdy to jde krásně úplně zlehounka, ale někdy i když to tam sebevíc kopnu, tak tam dám falešnej. Doufám, že si to ještě sedne, je to vcelku otravné.
Co možná stojí za pochválení tak je ABS, když chce jet člověk trochu kulturněji na mokru, tak když to zatípne tak se neválí po zemi. Celkem sem z ABS mile překvapen, i když ho ve spoustě případů vypínám, tak mi to ani nepřipadá jako otrava. Stačí jen podržet tlačítko a je klid
Celkově jsem na tom pár prvních kilometrů jezdil trošku při posraně, ještě jsem moc nevěděl, co si můžu ke gumám a motorce dovolit, ale teď musím říct, že ta celková ovladatelnost a pocity z jízdy, jak to krájí zatáčky mě vždycky překvapí. Rovinky jsou celkem nuda, ale všechno si to hned vynahradíme v další zatáčce
Spotřeba zatím kolem 5,5l/100km.

• Polepy a další blbiny

No začíná sezóna, tak je potřeba vyhodit nějaký peníze za blbiny. Objednané karbonové kryty svodu. Polepy od Crispy Design z UK

Vloženo: 11.04.2016
    Uskutečněno: 11.04.2016
  • První servis

Tak jo, asi týden jsem nemohl jezdit abych nepřestřelil kiláky pro první garančku. Teď na léto je všude celkem šrumec a objednání chvilku trvalo :-DD Moje VINko je z nějaké série motorek, které prej měla nějak špatně

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.07.2015
    Uskutečněno: 29.06.2015
  • Zámek na kotouč Abus granit 8077 detecto

Takže ještě stále stojí na zahradě, chudák :-) Prozatím jsem jí koupil alespoň nějaký doplněk - zámek na kotouč. Nepředpokládám, že by mi zachránil motorku, když ji bude chtít někdo ukrást. Koukám na to spíš tak, že bu

Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015