Stomp KZR 160 (2014)

Vlastník sinako
Vloženo 23.3.2015
Aktualizováno 23.3.2015

Slušně zpracovaný pitbike ale pořád to má dost čínských much. Výkon motoru je dostatečný.

První dojmy - Motorka mi padla do ruky jelikož jsem už pitbika měl. Každopádně je to zase o level jinde než jsem měl AGB 29 125 hlavně výkonově. Na MX trať to bude chtít ještě hodně vytunit podvozek a vychytat mouchy.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná do terénu pro začínající jezdce i pro zkušené jezdce na vyblbnuti. Síly to má dost ale je to pořád hodný čtyřtak takže se s tím dá jet i v klidku.

Doplňky na motorce - Zatím jsem nic neměnil ale už vím co vše bych chtěl vyměnit. Řidítka, rychlopal, možná blástry, časem přední vidlice a centrální tlumič, CNC řadičku a nakopávačku, možná i karburátor a hlavně pneumatiky.

Motorku jsem kupoval jako jetou se 7mth za zajímavou cenu, cemuž stav odpovídal (byla jako nová). Motorku jsem celou do šroubku rozebral a promazal (asi číňani neznaj vazelínu ), vyměnil jsem olej, seřídil ventilové vůle, vypral a naolejoval vzduchový filtr atd.V terénu je to super hlavně výkon motoru ale podvozek si myslím že to bude chtít osadit lepšíma komponentama. Zatím jsem moc spokojen ale uvidíme do budoucna co všechno budu muset vyměnit.