Stomp KZR 160 (2009)

Vlastník kokpilot
Vloženo 7.1.2015
Aktualizováno 26.3.2017

Super hračka na vyřadění kolem domu.

Apollo Orion AGB 37: Stomp je kvalitnější a motory YX jsou kvalitnější.
Stomp KZR 140: Motor YX 160 je samozřejmě výkonnější

První dojmy - Hned jak jsem sedl na stompíka, tak mě velice příjemně překvapil posez, který není až tak skrčený bych řekl. Kolenama se nebouchám o řidítka, čemuž teda vděčím asi i vyšším řidítkům protaper. Stompík je docela živý a vše zatím funguje perfektně, i teď chladného počasí startuje super. Jsem spokojen, myslím, že u mě splní požadavek na vyblbnutí.

Motorku bych doporučil pro - každého kdo se chce vyblbnout za málo peněz. Dokonce se na tom dá za málo peněz závodit. Možná i pro ty, kteří se bojí padat s velkou motorkou kvůli zranění a nebo právě kvůli vyšším nákladům na následnou opravu.

Doplňky na motorce - Řidítka pro taper

Na recenzi je ještě trochu brzo.
Chtěl jsem kvalitnější stroj na kterém chci jezdit a né furt opravovat. To si myslím, že stopm splní. Motor YX 160 je dost výkonný a spolehlivý. A dostupnost dílů je skvělá. Zatím jsem byl jezdit asi dvakrát (je sníh). Motorka se pěkně ovládá, motor nevynechává. Jediný co bych zatím vytknul, je startovací páka, je krátká a při startování se bouchám o stupačku. Tak jsem hned objednal crossovou a uvidíme. Dále měřič motohodin, který chybí, a sklopnou páčku spojky.

- Pit bike je super na naučení. Ne až tak malý aby jste jely v křeči, a není zase ani tak velký aby jste se bály pádu

Navštěvované stránky pro díly, doplňky, atd. :

www.westmxshop.cz
www.epitbike.cz
www.pitbike-shop.cz
www.stompracing.eu
www.moto-adamek.cz

Amaterské závody pitbike:

www.amaterracing.cz

dejv111
dejv111 napsal 14.02.15 v 21:11 10b.