Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Zlesa
Vloženo 19.3.2015
Aktualizováno 22.6.2016

Přechod z SV 650. První čtyřválec tak uvidíme co přinese

První dojmy - Po odzkoušení přítelkyně Horneta 600 jako čtyřválce pro mě překvapivě zátah od spodu ale tak je to větší objem :-)) Jinak celkem pohodlná na jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k tomu že zastávám názor, že začít se dá na čemkoliv když člověk neni magor, tak nemůžu napsat že se nehodí pro začátečníky. Určitě je ale výhoda když už máte něco najeto. Svojí povahou to je supersport takže se hodí spíš na okruh. Na české silnice (až na pár vyjímek) nic moc. Ale zatím mě motorka baví a doufám a věřím že ještě nějakou dobu mě bavit bude :-))

Motorka má pěkně odladěný podvozek. Nejsem žádný extra střelec ale motorka k tomu svádí ) Vypadá to že nebude umění jezdit rychle ale jezdit pomalu. )
Až najedu něco víc tak doplním.

Takže doplňuju
No zatím jsem najel cca 1000km. Dobře padá do zatáček ale občas dá najevo že už nepatří do ruky úplným začátečníkům. Bude to chtít ještě trochu vizuálně odladit. Po prvotních problémech s elektrikou a spojkou už vše funguje jak má. Jinak design je na svůj věk docela fajn a je pořád líbivej.

tazz134
tazz134 napsal 13.09.17 v 13:47 9b.

Nepsty
Nepsty napsal 27.07.16 v 13:24 10b.