Suzuki DR 350 (1993)

Vlastník Blix
Vloženo 10.3.2015
Aktualizováno 7.10.2015

Trošku agro, ale neuvěřitelně universální. Město, dálnice, enduro, motokros, okresky a pak ve dvou k přehradě.. S DR350 normální vyjížďka :)

První dojmy - Že je to vysoký, prd brzdí, nevibruje.

Motorku bych doporučil pro - Dojíždění do práce na Sibiři?

Motorka sestavená z průměrných až podprůměrných dílů a přitom jako celek skvělá. Sám nechápu jak můžu mít rád takhle škaredou a průměrnou motorku.

Zvládne toho fakt neuvěřitelně moc.

Na cestovních pneu -

Ve městě je s ní sranda.

Na okreskách je zábavná, i když to už si člověk přeje ať má víc koníků. Kupodivu se s ní dá jezdit pomalu tzn na kochačku. To se mi ještě u motorky nestalo, vždy mě nutily tomu přitnout.

Na dálnici udrží 130. Což je maximálka. Člověk je jak plachta. (na drapákách s haltrama je to fajn vibrátor :D )

Překvapivě se dá jezdit ve dvou, člověk sice musí sedět za sedlem na blatníku, ale až na otlačený zadek pohodlný posez.

Na drapácích -

Člověk si může pojezdit na motokrosové trati trochu si zaskákat, enduro tratě taky sranda ale ostré endura jsou proti ni lehoučké malé hračky. Zatím jsem byl na trati vždy bezkonkurenčně s největší a nejstarší motorkou.

Nejvíc ji vyhovuje klasické průzkumné enduro po přírodě, pohodička komfort a co se postaví do cesty vyjede.

Momentálně po repasi podvozku, brzd.

HanysR
HanysR napsal 17.05.16 v 07:14 10b.

Super popis, pane Blixák

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 17.03.15 v 08:28 10b.

Pěknej popis :)

razde
razde napsal 12.03.15 v 21:04

Fajnovej stroj,mám také od vánoc a super

Barney
Barney napsal 11.03.15 v 21:08