Kawasaki ER 5 (1999)

Vlastník bohouš1110
Vloženo 1.3.2015
Aktualizováno 1.3.2015

Menší, dobře ovladatelná a rychlostně plně postačuje.

Motorka koupena od Jaromír Jelínek www.mikromoto.cz

První dojmy - Kvalitní posed s dobrým dosahem na řídítka. Chytá hned na poprvé. Jede tiše a dobře se řadí. Do ruky hned padla. Byl jsem zvyklí na jawa 350/640 ale Kawina sedla perfektně. Musím jen doladit doplňky.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci i zkušení jezdci kterým bude sedět si ji oblíbí

Doplňky na motorce - doplnil jsem zatím kufr, diodové blikny, nový tachometr. mám v plánu nový lak a štít.

Hledal jsem nějakou silnější mašinu ,která v pohodě uveze mne i mou přítelkyni. Jelikož je menšího vzrůstu nechtěl jsem nic vysokého.
Mám již najeto celkem dost na strojích Jawa 350 / 640 . Ještě vlastním dvě Jawy. Využívám je na cestu na rybaření a na vyjížďky do terénu. Kawu mám na vyjížďky s přítelkyní a na cestu do práce. V původním zaměstnání jsem jezdil na Honda 650 ,Honda XL125V Varadero, Jawa 350 /640 terénní úpravy ,Yamaha skútry 100ccm.
Nynější Kawa je dobrá na jízdní vlastnosti po silnici. Do terénu jsem vjel pouze jednou a již to zkoušet nemíním. Moto si pobrukuje a nijak nebaští . Spotřeba se pohybuje kolem 4 l. Delší trasy cca 3,5l ve městě cca 5l.
Na celodenních vyjížďkách je spolehlivá a nemohu si ji vynachválit i v jízdě ve dvou.