Honda GL1100 GoldWing (1983)

Vlastník henrystoner
Vloženo 24.2.2015
Aktualizováno 20.4.2016

Je to obrovský, nejede to, nebrzdí to

První dojmy - Opět - je to obrovský, nejede to, nebrzdí to :-) potřebuje pořádnej servis a seřízení, mám pocit, že se jí dlouho nikdo pořádně nevěnoval.

Motorku bych doporučil pro - Kdo je závodník, tak ať o tom vůbec neuvažuje.Je to těžkej parník na dlouhý cesty.

Doplňky na motorce - Kufry Krauser - líbí se mi, že se dají jedním pohybem otočením klíčku v zámku sundat a zas nandat.Moto pak vypadá štíhlejší a kolem komína není kufry potřeba.

Zkušenosti zatím žádné, krom první jízdy domů po koupi.Nevím teda kdo navrhoval to sedlo, ale sedí se na tom jak na lavici obžalovaných.Musím si promluvit se svým čalouníkem Jestli to už někdo ze zdejších uživatelů řešil, dejte prosím vědět, ať nevymejšlím vymyšlené.Díky.

Tak po delší pauze doplním informace:
Nejelo to protože byly kompletně rozházené karburátory, akcelerační pumpičky měly roztrhané membránky. Takže karburátory na kompletní repas - rozebráno na provočinitele, vyčištěno komplet v ultrazvuku ( koupil jsem si na to profičističku ) a objednán kompletní program těsnění a gumiček do karburátorů.
Mezitím šly dolů všechny hadice, chladič a další věci. Koukli jsme na rozvody, ale ty byly jak z fabriky, takže jsem náhradní koupil zbytečně Když už to bylo odstrojené, tak jsem nechal vyleštit víka rozvodů a víka ventilů.Všechny hadice na motoru jsem koupil nové v Agrozetu.Maj na sobě nápis Made in USA...divný .. no aspoň to vypadá, že to tam je origo Samozřejmostí byl nový vzduchový a olejový filtr a nový olej.Dolil jsem brzdovku a dal novou baterku.
Nechal jsem si ve spolupráci s Čalounictvím Rekovi ušít sedlo na zakázku, to původní bylo na pohled hezký, ale na posez šílený.Jsem dost velikej a tlačilo mě až hrůza.No a když už jsem byl v ráži, ještě jsem si objednal z Ebay ooobrovský turistický plexi. To původní bylo hrozně omšelý a poškrabaný.
Oprava karburátorů dopadla na jedničku. Koupil jsem si sadu na měření podtlaků a kurburátory na hrubo seřídil kamarád.Startuje to na drc a jede to asi tak o 500 % lépe než když jsem to přivezl domů.Teď už jen něco najet a pak doseřídit načisto.
Ještě uvažuji o dokoupení nášlapů pro řidiče a pořízení bočních deflektorů, ale to zatím není na pořadu dne.

boneshaker
boneshaker napsal 31.08.17 v 08:34 10b.

Naháčnahatej je debil, to je jasné. Jinak jsem měl čest toto bike Henrymu ladit a trochu mě vzalo za srdíčko-ocelová klasika. Takže? Super bike s ocelovou duší s patřičným nádechem enthusiasmu.

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.04.16 v 17:57 10b.

Moooc pěknej kousek

naháčnahatej
naháčnahatej napsal 09.12.15 v 22:31 4b.

No Gold Wing je typické homomoto pro 4% hošany kteří chtějí vypadat drsně jako pořádní chlapáci.
To je tak za 4 bodíky Puso

Výska
Výska napsal 03.03.15 v 06:43

Krasavice inteligentní

Rubi
Rubi napsal 02.03.15 v 09:33 10b.

Je to obrovský,nejede to,nebrzdí to...to mě fakt dostalo. Tak ať dobře slouží,na zbytek si určitě zvykneš. 10b