Yuki SPT 350 (2011)

Vlastník Tree1974
Vloženo 13.2.2015
Aktualizováno 14.2.2015

Lowcost pro vysokého podivína k eco rallye, nenáročný polykač kilometrů (alespoň doufám, že tomu tak bude).

Motorka koupena od Dallas1973 (Jičín-Nové Město)

Aprilia Tuareg Wind 350: stařešiny, už není nic funkčního
Honda CBF 250: malá, rezaví jen o něco málo pozdějí než čína (novou Hondu za 250+dph jsem už měl a za ty peníze děkuji, už né)
Yuki CSR 250: malá, divné zadní kolo, divný posez
Yamaha YBR 250: malá, ještě dražší než Honda

První dojmy - Nesmírně pohodlná ergonomie, krásně ovladatelná, možná měkčí, ale dobře drží stopu, ochotně padá/krouží zatáčky.

Motorku bych doporučil pro - vyššího šetřílka

Doplňky na motorce - topcase + přední plexi

Ideál všeho dohromady - nízký objem/spotřeba, výborná ergonomie, univerzální stroj, ovšem čína. Jednu čínu už jsem měl a totální tragedie. Opakuji stejnou chybu a doufám, že mě SPT mile překvapí.

Properitus
Properitus napsal 16.12.15 v 22:50

Pěkné, ale co se trochu víc rozepsat, jak to sedí, brzdí, jak svítí, co motor, jak je pružný a kolik žere a při jakých provozních režimech, jak je udělané chlazení a jak zvládá v létě, jak se zahřívá, jaký olej, zda má filtr a jak se seřizují ventily, jak je to zpřevodované a tak podobně, všechny svoje postřehy k tomu. Původně jsem ji chtěl, byl to můj favorit, ale teda novou, ale v ČR už ji nekoupím.

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:48 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.