KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 5.2.2015

Vloženo: 05.02.2017, Uskutečněno: 05.02.2017, Zhlédnuto: 26x

jelikož z motorky pri staní na policajtovi neustale pri plne nadrzi prolinal benzin a me to jak se patri nasíralo, rozhodl jsem se vymenit tesneni pod víčkem levé nadrze. Tato sranda stala necele dve stovky, praci by zvladlo i to nejtupější vemeno, takže vymeneno a uvidi se jestli to pomohlo. Osobne si myslim ze bude potreba vymenit i tesneni primo na vicku. No a pri te prilezitosti jsem rozebral zadni brzdovou nadobku a vymenil spinac, neboť nesvitil uz od koupe. Tohle stalo 412kc a ja jsem spokojen, funguje to a hlavne mi pomahal muj sedmilety synovec, ktery z toho mel taky radost.

fanty (18) napsal 07.02.2017 v 19:21

Diky kamarade, snad se letos spolu zase svezem

-Jandys- (16) napsal 07.02.2017 v 13:19

palec hore,to musí být vopruz furt být zgichany od benálu

• Souhrn za poslední roky "štastného" ježdění

27,01,2022 doba dementních telefonů mě donutila k tomu, že jsem tady nic kloudnýho dlouho nenapsal. Tak popořadě. Kdybych měl vypisovat co všechno se na té motorce posralo tak jsem tu do zítřka a stejně to nebude vše, p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.01.2022
    Uskutečněno: 27.01.2022
  • Zvýšení řidítek a další věcičky...

Tak mi tahle prislo z alienexpresu zvysení riditek a lezeli mi doma uz od prosince a jelikoz mi pocasi v praci nedovoluje pracovat tak se uz peknou radku tydnu snazim sebe premluvit abych sel do nevyhrate garaze neco del

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 25.01.2017
  • Čtyřdenní seance ve vyhřáté dílně... ll

Musel jsem to rozdělit kvůli fotkám Třetí den, nástup v 7.10hod. Hned jsem vyměnil kryt chladiče, ktery se mi doma valel už od listopadu a ten stávající nejaky pablb předemnou provrtal jenom proto že si myslel že se to

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.12.2016