Suzuki GSX-R 600 (2004)

Vlastník miramares
Vloženo 3.2.2015
Aktualizováno 13.3.2024

Mám potřebu změny. Takže jsem se rozhodl zkusit něco trochu víc sportovního a vybral jsem si tohle

Motorka koupena od jamal16 (Dětmarovice) - Příjemné a vstřícné jednání, upřímnost, žádný problém :-)

Kawasaki ZX-6R Ninja: Při posezu mi tak úplně nesedla a nezdál se mi ten konkrétní kus, co jsem viděl.

První dojmy - Zatím jsem se projel jen kousek, když jsem se na ní byl podívat. Byla dost kosa a na cestě "bordel", takže jen takové klidné svezení. Posez se mi líbí. Čekal jsem větší zátěž na zápěstí, ale při první jízdě mi to nepřišlo. Uvidím až bude teplo a pořádně ji provětrám ;-)

Doplňky na motorce - Padáky včetně os kol, laďák, kryt sedla spolujezdce, pancéřové hadice, ukazatel rychlosti, tlumič řízení

Přemýšlel jsem už před loňskou sezónou nad tím, že bych chtěl alespoň na jednu sezónu zkusit něco víc sportovního. Úplně napoprvé jsem si vybral GSX-Ro, ale 750. I když z toho nakonec nebylo nic. Od podzimu jsem se zase díval, kde se co nabízí a nakonec jsem se byl podívat na tuhle "šestku" a tak nějak mi hned padla do oka Dostal jsem ještě jednu nabídku od známého na ninju 05, ale ta už se mi tolik nelíbila, takže jsem se rozhodl jednoznačně
Doufám, že se letos spolu podíváme alespoň párkrát na okruh... už aby bylo teplo, pak se uvidí, jak si "sedneme"

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 07.02.15 v 12:28 10b.

Moc hezká Tak ať to lítá podle představ! Úspěšnou sezónu!

spidi.cz
spidi.cz napsal 04.02.15 v 22:27

Koupí a ani se nepochlubí. Gratulace!!! Ať jezdí

švecik
švecik napsal 03.02.15 v 20:24

hodne stastnych km v sedle gixera