Yamaha XT 660 R (2006)

Vlastník XTBory
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 18.3.2015

Tahle motorka byla prý už na výletě v Rusku,Rumunsku,Maďarsku,Albánii,Rakousku,Černé hoře,Bosně i na Ukrajině.Něco má už za sebou a určitě spoustu ještě před sebou.

Motorka koupena od karlos-xt660R (Borkovany)

Suzuki DL 650 V-Strom: málo enduro,málo hravá
Yamaha XT 660Z Tenere: Dražší a vlastně skoro stejná.

První dojmy - Pěkně se na tomhle enduru sedí,je to příjemný posez,i když jsou lepší.Proti V-Stromu ovladatelnější a víc na výlety do přírody,sedlo užší,řidítka příjemně vejš a ten jednoválec je super.Dvouválec a víc mi připadá jak když nastartujete vysavač.Zatím nejezdím,potřebuji udělat nějakou kosmetiku a musím počkat až sleze sníh.

Doplňky na motorce - Kryty rukojetí,padák motoru,kryt motoru,boční textilní brašny.Plánuju namontovat zadní kufr a boční držáky na kufry.

Tahle motka je univerzální stroj na blbnutí.Cestovní lítačky jsou pro mladší a ty co se míň bojí.Já nacestuji hodně autem a motorku chci na výlety do přírody.Časem až sjedu to co je momentálně obuté,nechám přezout asi na nějaký polodrapák,ale aby to ještě neklouzalo na silnici.Potřeboval jsem motorku,která když spadne na zem,tak z ní neupadne oplastování za 30 tisíc,tady jsou jen jednoduché plastíky kolem nádrže prý kolem třech tisíc.Byl jsem se podívat na motorku co má najeto i podle servisky jen 12tis km a srovnával jsem motor co má 50tis km.Neslyšel jsem žádný rozdíl,tak snad ty motory opravdu vydrží jak se o nich říká 100tis km bez sáhnutí,pouze rozvody je třeba v 50ti udělat.Taky jsem nechtěl Itala,kterej je bez servisky a je zajímavé,že všechny maj najeto jen 20 tis km.Divný .V zemi,kde za rok nalítaj 10tis km ty co nejezdí a 20 tis km ty co jezdí často.Ta moje je původ z čech,má servisku a jezdil ji starší skučený pán na výlety do ciziny s partou a koupil si zase XT,momentálně vlastní XT660Z Tenere.

bibrman
bibrman napsal 30.03.20 v 11:35 10b.

hitko
hitko napsal 01.02.15 v 18:46

Vďaka. Tiež máš krásne rko Nech nám to teda slúži a aj Tebe veľa šťastných km :)

XTBory
XTBory napsal 31.01.15 v 21:39

Díky za komentáře

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 25.01.15 v 10:55 10b.

pěkné xtéčko

context
context napsal 20.01.15 v 15:21 10b.

pěkný stroj j, tak ať ti dlouho slouží a přeji krátkou zimu a hodně najetých kilásku bez nehod