Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 21.7.2021

Vloženo: 05.10.2018, Uskutečněno: 05.10.2018, Stav tachometru: 54300 km, Zhlédnuto: 21x

Stále různě na všelijakých webech, čtu recenze a vídám různé články a popisy o spotřebě. A tak mě zajímalo jaká bude skutečně u mého stroma. Pořád nebyla buť nálada jet opravdu pianko a zkusit za co nejméně se dá jet nebo nebyl čas nebo zkrátka něco. Onehdá, jednou v neděli jsem se vydal na projížďku a byla spousta času, nikam jsem nehnal, krásné počasí a chtěl jsem si jízdu užít a i během jízdy mě nechytl amok začít tahat . Tudíž ideální příležitost zkusit jak si povede palivový systém Takže natankovani do prázdné nádrže a vyrazit. Jel jsem zkrátka předpisově, na 90tce do devadesáti, na 50tce do padesáti, opravdu kochačka, po krajině Šumavy, přes různé vesničky co nejvíce zamotané co nejméně hlavních tahů. Najel jsem 420 kilometrů a palubní počítač ukázal doma hodnotu 3,4l/100km. Což mi přišlo opravdu jako skromné numero a to i vzhledem k tomu že, nebyl vyjetý všechen ten den natankovany benzín. A navíc jsem si to náramně užil. Další chuť po testu bude, kolik se dá najet nejmíň Teď mě čeká servis, ještě občasný skluz a asi zazimovani.

Clint. (77) napsal 27.02.2019 v 18:31

TonyR: tak to ti děkuji za zkušenost, o to víc mě to teď láká to zkusit, jsem zvědavý

TonyR (1) napsal 27.02.2019 v 17:22

Ahoj, s tou maximální spotřebou si moc srandy neužiješ. Mě se povedlo na 650 k4 najet na nádřž 150km jako minimum... Je to už hodně let, kdy jsem na tohle téma kecal s Tyfozou a shodli jsme se, že co máš otáčky motoru v tisících, tolik to zhruba žere...

Clint. (77) napsal 25.10.2018 v 11:03

JirkaMetal: tak tak

JirkaMetal (1) napsal 25.10.2018 v 10:26

Kdo šetří má za tři. , teda přesněji za 3,4

owenovic (12) napsal 06.10.2018 v 19:28

Clint. (77) napsal 05.10.2018 v 22:33

owenovic: ani jsem vlastně nehledal odpověď na otázku zda je něco pravda či ne, spíš jsem hledal minimální možnou spotřebu, nebo li, kolik se dá Max. najet kilometrů na jednu nádrž, tak jednou budu vědět i kolik je maximalni spotřeba a minimální dojezd, nic důležitého ani zásadního v tom nevidím, spíš zábava na delší dobu

owenovic (12) napsal 05.10.2018 v 20:15

A co jsi vlastne zjistil oproti internetu? Pise se pravda nebo jak? Dobre sis to uzil a kochacka neni na skodu. Ted jen jak pojedes co to da , zak ofafrne At se dari

• Courání po práci

Zatím se nepovedl žádný dlouhý zajímavý výlet, jen ježdění do práce a nějaké to zabloudění, nebo víkendové courání. Plány jsou, tak snad dopadnou... :-P

Vloženo: 13.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
    Tachometr: 92000km
  • Servis

Opět servis po šesti tis. kilometrech. Klasika olej, olejový filtr a vzduchový filtr. Letošních šest tisíc kilometrů bylo odjeto za dost zmrzlých časů i nečasů a tak doufejme, že leto konečně dorazilo definitivně a mrazy

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.06.2021
    Uskutečněno: 03.06.2021
  • Servis Tlumičů

Servis předních tlumičů::::??? tak to jsem pořád nějak odkládal :-P pořád myslím, že jsem to řešil poprvé, když měly najeto kolem 50tis a i když mi jedna skupina lidí říkala, že po 80tis km musí být už po smrti, tak jin

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.05.2021