Suzuki DL 650 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 19.1.2015
Aktualizováno 21.7.2021

Skvělý cestovní stroj,který nechá naučit.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

Suzuki SFV 650 Gladius: menší ochrana proti větru,ale taky krásná
Suzuki GSF 600S Bandit: design v stromka se mi zamlouval přeci jen víc

První dojmy - Nadšení ze všech stran,jízdní vlastnosti i ve dvou,výkon,spotřeba,příjem ný posed,zkrátka stroj přesně pro mě na míru.

Motorku bych doporučil pro - zcela určitě pro všechny...

Doplňky na motorce - kufr givi,12V zásuvka,(musím vychytat vyskakování nabíječky, bo jinou nabíječku). Kryty rukojetí,centrál.stojan. Kryt motoru(plast). tlapička na boční stojánek suzuki.Držák tel.bo gps. výfuk se svodama,(Creptus)

.Dokoupeny boční kufry Givi,vyhřívání heftů Oxford tourning,CNC lámací páčky Rutan,prostě se mi líbí, padáky Givi, kapsy do padáků Marselus.

Držák petky na kufr

přídavná světla, tankbag SW Motech.

Stromek zakoupen a přihlášen 16.6.2014. Při prvním pohledu v prodejně jsem se lekl její velikosti,během přípravy stromka servismanem na první výjezd ze salonu,jsem přemýšlel jen o té velikosti,mýchal se ve mě strach s pocitem radosti z velké motorky. Věděl jsem že mě čeká hned 250km domu. Při posledních podpisech už si stromek vrněl venku. Po usednutí a projetí prvních pár křižovatek jsem se pod helmou usmíval jak mé děti o vánocích,velikost moto se nijak neprojevovala,ba naopak,veliké překvapení z lehkosti a ochoty manévrovat. Dostupnost ovládacích prvků vč.zrcátek lze používat bez pohnutí těla,což bylo pro mou první jízdu dosti důležité a tedy ulehčující. Po první projeté sezóně ( 7tis.km.),jsem čím dál více nadšený a teď už i jistý správnou volbou. Po přečtení spousty recenzí,komentářů,článků atd. mohu potvrdit vyjímečné jízdní vlastnosti a pohodlí řidiče s uspokojivou spotřebou 5l +/- 0,5l dle stylu jízdy. Jelikož jsem přesedlal z (malinkého) scootera,nadšení bylo a je ze všech stran. Spolujezdce mi občas dělal kamarád 80kg,nebo manželka 65kg,po zeptání mi bylo řečeno- celkem dobrý posed,po delší jízdě neslejzaly s prohnutými zády,tak asi ok. Stromek již po druhém servise a zatím zcela bez závad či vítek.

29.3.2015-najeto 7950km,proběhla první delší vyjížďka a pár menších okolo komína. Radost a spokojenost se začala opět projevovat na plné obrátky!!

25.5.2015 najeto 10200km,blíží se třetí servis a brzy výměna zadní pneu.
3.6.2015 najeto 10500km, konečně výfuk creptus se svodama,zvuk famozni vzhled nadhera.

19.6.2015- najeto 11750km objednán na třetí servis. V zadní pneu jsem vytahoval hřebík,ještě že už jen dosluhuje,jinak si dále vychutnávám jízdní vlastnosti v plném proudu.

22.6.2015-najeto 12009km proběhl servis v suzuki v Praze (motart),olej,filtr,brzdovka,svíčky.+objednané pneu michelin anakee2
28.6.2015-najeto 12550km jíž 100km na novém obutí,nepopsatelná změna jízdních vlastností,přijde mi že,si stačí pomyslet kam a jak moc chci klopit a ono se to prostě děje,zkrátka paráda!!!

16.8.2015-najeto 15900km. spadli jsme spolu při otáčení na vedlejšce,když jsem dobrečel,začal se shánět po lakýrníkovi. Lehce odřený kryt nádrže,kryt rukojeti a
držák zadní stupačky.

¨

4.9.2015-najeto 16700 km. za chvilku čtvrtý servis,ochladilo se a na moto je to to nejlepší počasí,tak hurá do sedla...

21.10.2015-najeto 18500 km. po čtvrtém servisu,teď napůl zazimováno,ale stále ještě připravena na start. Baterka jednou dobitá,a zatím v teple mimo moto,doufám, že bude možno ještě alespoň jednou vyjet,i kdyby na pár km. Probíhá pozvolna údržba moto oblečení.

5.12.2015-najeto 19400,dnes proběhla asi poslední letošní projížďka,asi stokilometrova.

16.12.2015-najeto 19500 km, ještě se dá jezdit i když už hodně opatrně 12 stupňů vzduch, polojasno, ale může se sfouknot ještě pro nějaký ten dáreček a hned dvě radosti

25.1.2016... ach jo...
28.1.2016 najeto 19680 km,první letošní parádička okolo komína 11-14stupňů polojasno

Dále pokračuji v deníku,mrkněte...

Mathesator
Mathesator napsal 28.06.21 v 21:12 10b.

Koukám, že máš stejnou když pojedu kolem Lipna,tak se ozvu

Rarach01
Rarach01 napsal 08.04.21 v 21:46 10b.

Vyčerpávající čtení .
A správně, na motorce se má hlavně jezdit - tolik k těm letošním 1000 km

karlán
karlán napsal 14.02.21 v 16:30 10b.

Super moto krásná kombinace černo bílá

buyer
buyer napsal 12.09.20 v 16:56 10b.

Clint.
Clint. napsal 04.03.20 v 13:51