Jawa 350/638 (1987)

Vlastník yannick
Vloženo 10.1.2015
Aktualizováno 10.1.2015

Jawa 350/638 koupena pro moji bývalou přítelkyni za 11000kč a postupně předělana vzledově na 350/640 model 638 mi přijde ne moc kvalitně proveden myslím tím podsedloví plast a nádrž kdyby se jednalo o typ 634 tak jí nechám v originálu

První dojmy - Motorka byla dost v hrozdném stavu proto byla za ty peníze asi furt bylo na ni co opravovat ale zarazilo mě jak motorka šla za plynem a jak rychle na ukazateli bylo 100 km/h . Po prozkoumáni tachnického průkazu zde dokonce bylo napsáno v kolonce výkon motoru místo 17 kw 20kw.A astatni co jse na motocyklu svezli tomu vykunu říkali že to ješte neviděli to jak krásně jde za plynem. Bohužel jsem motocykl napsal na moji teď už bývalou přítelkyni a ta motorku prodala do světa.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co se furt v něčem musí hrabat a opravovat výhodou je levné díly a pneu oproti japoncům

Doplňky na motorce - vzhledově předělaná na model 640

Jawy se hodnotit nedají je to srdeční zaležitost.---předělana vzledově na 350/640 model 638 mi přijde ne moc kvalitně proveden myslím tím podsedloví plast a nádrž kdyby se jednalo o typ 634 tak jí nechám v originálu bohužel už je pryč dofám že je sní někdo spokojen a jezdí na ní od rána do večera a nenadává jak to žě to někdo předělal na model 640. jinak nevim co bych tady dál napsal. . . ..---...---.---