Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník ocelář
Vloženo 31.12.2014
Aktualizováno 2.1.2015

pravda je že obsah ničím nenahradíš a proto volba padla na vtx 1300c. super volba mezi retro cruisrem vt 750c2 shadov a sportovním cb 600 hornet.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora)

První dojmy - motorka byla ve stavu tak nějak zanedbaným. projelsemji proskoumal a přehodnotil a rozhodnutí bylo jasné ---beru---. cena dobrá,motorově super,technicky vpoho,jen ta kosmetika . trocha práce 3 tempopasty a nějaká ta uprava či výměna a už jen počasí.

Motorku bych doporučil pro - pro mně a všechny kodo má rád silné burácející stroje a pohodovou jízdu se spoustou kamarádu.

Doplňky na motorce - po dukladném tempočištění jsem vyměnil páčky ,kryt brzdovky,zrdcátka za chromové pridal hodinky nové blinkry vpředu s držakem kryt zadního světla podložka spz s led osvícením nově očalouněné sedadlo. ještě chystám podsvícení a decentní nosič.

honda je moje srdcovka po VTčku po Hornetu jsem chtěl něco mezi s větším obsahem. po VTXu jsem pokukoval už dlouho. motorka je pro mně akorád jak velikostí tak výkonem převážě jezdím solo takže jízda parádní. na delší cestování postrádám uložný prostor, boční brašny přidělávat nechci ale pavouk vše pořeší. zvolil jsem 13tistovku je to klasický motor s karburátory bez elektroniky mode C ta je sportovnějšího vzhledu. V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA.

Smrža
Smrža napsal 28.06.15 v 03:36 8b.

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 04.05.15 v 22:06

Dobrá volba, krásná práce.. 10 b

dolf
dolf napsal 16.02.15 v 14:06

Venoušku,Venoušku !!!Takovou krasavičku do baráku - jen velká pochvala

sb73
sb73 napsal 31.01.15 v 09:47 10b.

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 16:51 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.