Yamaha YBR 250 (2010)

Vlastník Missík
Vloženo 26.11.2014
Aktualizováno 26.11.2014

13 je šťastné číslo. Aspoň pro mne jo.
13.11.2014 je konečně moje!!!
Moje první, opravdová a ještě k tomu červená. Co víc si přát

Honda CBF 250: důvod neuveden

První dojmy - Hurá!!! Dosahnu z ní i se svou výškou nevýškou 160cm. Lehká, snadno ovladatelná, při tom jede. Pár úprav a je nejjj..

Motorku bych doporučil pro - YBR 250 je vhodná pro nás holky a hlavně pro všechny, kteří chtějí začít na opravdové motorce, ale přitom zvládnutelné. Je fajn mít hned silnou, ale je vždy třeba pamatovat na pravidlo: Já ovládám motorku, ne ona mě!!!

Doplňky na motorce - Prozatím jsme sundali plexi. Vůbec ji neslušelo a účinek nebyl až tak znát.
Další doplňky přijdou časem.

Yamaha je oproti Hondě, kterou jsem původně chtěla a rozhodovala jsem se mezi nimi, živější. Taková zlobivější. Prostě jako já.
Nemůžu se dočkat jara, abych mohla konečně jezdit delší trasy a pořádně se s Karkulkou seznámit a sžít.
Jízda na ni je pohodlná, dá se jet výletně, ale i s ní malonko zlobit.
Spotřeba je minimální od 3 do 5litrů max. To otestuju řádně až z jara.
Poruchy zatím nejsou, uvidíme, jak to bude dál.

Zatím nemohu pospoudit, jaký terén ji vyhovuje. Od původního majitele vím, že jede dobře na dálnici i ve městě. Je snadné vyhýbat se autům. Jakmile zkusím osobně, určitě doplním.

Cestování na Karkulkce? Určitě ano, od toho ji mám. Je pohodlná na sezení, malá spotřeba, přitom velká nádrž.
Nejede 200km/h, ale dojet se dají i delší vzdálenosti.

fullzero
fullzero napsal 12.01.15 v 21:01

Ta ještě září novotou hodně šťastných km, kdyby jsi chtěla, můžeme na jaře provětrat ty naše japonky společně

fogi25
fogi25 napsal 27.11.14 v 22:50 10b.

trucker100
trucker100 napsal 27.11.14 v 19:12

Pěkná,at dobře slouží

bandit-marf
bandit-marf napsal 26.11.14 v 18:21

Čistě náhodou mi podobná stojí v garáži ... a taky červená

CagivaRider
CagivaRider napsal 26.11.14 v 17:55

Pěkná a bude asi i spolehlivá. Kam se s ní chceš vydat? Kolem světa doufám!