Yuki Cross 200 (2006)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

gozer
gozer napsal 11.03.16 v 15:27

Ahoj jojo měním bylo to přání předchozího majitele , ale i kvuli tomu že tu motorku hodně držím na hraně maxima a hodně ju držím full gas . Nejake drobne hobliny čas od času najdu u oil filtru ale ot nejak neřeším no hučící trojka to je trošku problem ale nehodlám to kvuli tomu pulit . Spiše mě štve slabá spojka .

Lifer
Lifer napsal 11.03.16 v 09:27 10b.

Ahoj, to teda často měníš olej, aspoň tedy víc jak já (u mě co rok). Kdybys přemýšlel někdy nad magnetickým výpušťákém, tak si to rozmysli. U mě to nic z oleje nevytáhlo a navíc je tam sítko. S tou hlučnou trojkou je to na zváženou. Já měl hlučný první kvalty, než jsem vyměnil převodovku, pak OK. Je vidět, že se staráš pěkně a takový srdcař, že koupíš druhou Yukču. Za mě 10b

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:50 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

gozer
gozer napsal 16.11.14 v 10:30

tady tady yukina má spotřebu paradní kdybych chtěl šlo by to i za 3L ale jezdím tech spíše kolem těch 3,5 - jezdím celkem fest musím ty KW využít všechny :D v terenu by to šlo možná i přes 4 , dojezd na nadrž je kolem tech 250 km

Juro77
Juro77 napsal 15.11.14 v 21:32

Dik za opis motorky ; tiez rozmyslam nad návratom k menšej kubatúre akú mám.Doteraz som jazdil na motorkach do 250cm3 ; a presiel som na 650ku ; no veciu radost som mal z mojej 175ky a navyse mi po celodenom jazdení ostalo aj nieco v nadrzi .Ano je pravda že na spotrebu sa nejazdí ; ale jazdit od benzinky k benzinke tiez nie je vyhra.