Honda VT 750DC Black Widow (2001)

Vlastník dnlemmy
Vloženo 8.11.2014
Aktualizováno 8.11.2014

Černá Vdova - navzdory názvu mě vozí už hezkých pár let

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové)

První dojmy - Styl, design, spolehlivost. Vodí se hezky, jen brzdy by mohly být lepší, ale není to motorka na závodění.

Doplňky na motorce - Výfuky - made by www.mv2.cz, KN filtr, přepákování, sedlo

Líbila se mi na první pohled. Tenkrát, tj. v roce 2001, to byl jeden z nejhezčích choperů, možná bych spíše řekl cruiserů. Mohutný motor, který vypadal na více než 750 kubíků, chromu spíše méně než více a design spíše připomínal stavbu, než sériový motocykl.

Léta v sedle mi potvrdily ujišťování mých kamarádů, že Honda patří mezi nejspolehlivější značky. Za celou dobu ani jedna závada, pouze pravidelná údržba, a to jsem se k ní nechoval vždy úplně hezky. Skoro se divím, že ji nikdy nenapadlo převést svůj název do reality (ale raději se nebudu rouhat). Shodila mě jen jednou a to mou vlastní blbostí. Jízda je super, přesně co očekávám od takového stroje. Jakmile si na sebe zvyknete, není problém jet trochu rychleji a užít se i nějakou tu zatáčku - v rámci kategorie samozřejmě. Je potřeba mít na mysli, že sedíte na choperu a že stvořitelé těchto strojů neberou jízdní vlastnosti jako hlavní prioritu. Takže brzdy a podvozek = standard kategorie. Ale i tak se na ní dá hezky vyblbnout. Nejraději má cesty I.třídy, přehledné, s táhlýma zatáčkama. Na dlouhé cestování moc není a už vůbec ne ve dvou. Zato na ježdění do práce, denně v kolonách, si zvykla celkem rychle, i když to není její parketa. Prostě na denní ježdění i na víkendové výlety po našich luzích a hájích krásný pohodový stroj.

petsev
petsev napsal 07.08.23 v 18:46 10b.

Ahoj,

sháním originální sedlo na VT 750 DC Black Widow nebo případně dělící popruh sedla.

Neválí se Vám náhodou někde v garáži?

Předem díky za reakci.

Petr

InkvizitorMV
InkvizitorMV napsal 16.04.19 v 13:32 10b.

Pode
Pode napsal 29.10.15 v 10:08

Slintám!

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.03.15 v 09:47 10b.

Hezký VTčko ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

babula
babula napsal 10.02.15 v 16:10 10b.

Nádherná za 10 b