Jawa 50/23 Mustang (1976)

Vlastník Procko
Vloženo 4.11.2014
Aktualizováno 15.4.2015

Vloženo: 03.01.2015, Uskutečněno: 03.01.2015, Stav tachometru: 15 km, Zhlédnuto: 15x

Ahoj,

dneska mi to zase nedalo a strošku jsem se pustil do oprav a kutilství.

Našel jsem si na netu, že plno lidí si dává místo krytu zapalování plexisklo. Docela se mi to zalíbilo a tak jsem si taky jedno sehnal. Sice to není plexi ale polykarbonát ale prý to má mít ještě lepší vlastnosti než plexi a tak jsem to z toho udělal. Fotky jsou přiloženy.

Když teď v zimě jezdím, mám furt zasviněnou hlavu a celý motor od bahna, což mě samozřejmě dost štve. Takže jsem se pustil do výroby. No, řekněme si to na rovinu, prostě jsem to nějak zbastlil a je to. Nejsem na svůj výtvor nikterak pyšný ale funkci plní dobře, jen design je hnus Snad příště udělám něco lepšího.

Když už jsem měl dole přední kolo, tak jsem se rozhodl, že otočím pakny. Jedna strana byla už trošku dost jetá a tak jsem je otočil, aby ta, co nezabírala začala zabírat a snad to ještě nějaký ten km vydrží. Samozřejmě jsou v plánu úplně nové ale to snad až bude zase víc peněz.

Když už jsem měl všechno uděláno, tak to by přece nešlo nechat mašinku v garáži Takže jsem si udělal krátké kolečko kde jsem zjistil, že gumová zástěrka je moc dlouhá a že odhazuje kameny z cesty. Ona je totiž ta guma asi 4mm tlustá a tak se neohne jen tak. Takže zpět do "depa", rychle ustřihnout a zase na trať

SonyLee (5) napsal 04.01.2015 v 07:48

kokoška. (3) napsal 03.01.2015 v 21:15

Pěkná práce

TRIBES (9) napsal 03.01.2015 v 20:05

Měl jsem také to plexi na zápalku, ale za chvíli na to kápne nějakej sajrajt z pincka a je to poleptaný

• Temp-o-mat

Ahoj, tak jsem se asi po roce zase dostal do 50tkové nálady a začal ladit mustyho. Vyhodil jsem sportovní filtr, protože to akorát řvalo a myslím, že byla chudá směs, díky otevřenému sání a tomu, že jsem nelaborov

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • po 220km

Ahoj, jak název napovídá, mám za sebou svých prvních 220km, teda aspon podle té elektronické věcičky, co jsem si pořídil. Celkem šikovná, z ebay za pár korun. Jaké byly moje dosavadní poruchy? 1. minulý týden

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Vyjížďka povánoční a testování nové helmy

Ahoj, tak se Vám opět musím pochlubit se svou vyjíždkou. Byly celkem tři ale ta prostřední nestojí za zmínku, rptože jsem jel s přítelkyní na letiště, kde jsem se ji pokusil vštípit základy ježdění na SILNÉM stroji.

Vloženo: 25.12.2014
    Uskutečněno: 25.12.2014