Jawa 50/23 Mustang (1976)

Vlastník Procko
Vloženo 4.11.2014
Aktualizováno 15.4.2015

Vloženo: 30.11.2014, Uskutečněno: 30.11.2014, Stav tachometru: 37 km, Zhlédnuto: 18x

Dnes, 30.11.2014 jsem si udělal velkou projiždku na mustangu. Ujel jsem při prvni trase cca 20km smisenym terenem polnich cest a asfaltek. Potom jsem se vratil domu, kde jsem se trosku ohral (venku bylo 0°C a moje obleceni taky nebylo zrovna nejteplejsi) a pak vyrazil na dalsi objiždku. Druha cesta merila 18km a byla vice mene podobna te prvni akorat s tim rozdilem, ze zpatky jsem musel uz po bezne silnici, protoze mi myslivci znemoznili projeti lesa honem na lisku.

Prvni vyjeti bylo super, mustang pekne tahnul a vsechno šlapalo, jako hodinky. V pulce jsem si jen musel seridit volnobeh, protoze byl neuveritelne vysoky. Bylo to taky tim, ze jsem ho jeste neserizoval pri tak zahratem motoru.

Druhe vyjeti uz bylo trosku horsi, bylo znat, ze motor je uz prehraty a spatne tahne. To se u prvni vyjizdky nestalo, protoze jsem nekolikrat zastavil a udelal par fotek. Vse ale fungovalo absolutne spolehlive a po serizeni volnobehu drzel otacky jako hodinky

Hrozne jsem si liboval, ze motor jde nastartovat pakou kdykoliv. At za studena, nebo za tepla Holt dostal poradnou udrzbu, tak slape jako hodiny

Moje celkove hodnoceni obou vyjizdek: 1+,1

Hery22 (20) napsal 01.12.2014 v 19:02

V Olbramicich jsem se s pionýrem před 13 lety taky dost najezdil i když v jiných v Olbramicích u Klimkovic

Procko (2) napsal 30.11.2014 v 21:41

Tak je treba si uvedomit, ze masina je vicemene cerstve po vybrusu (tak 50km) a ze jsem jel tak 5-8km do kopce. Takze stridani 1-2 prevodoveho stupne bylo bezne. A hlavne ja nejsem zadne male jezdec s 50ti kilama

Jardas444 (10) napsal 30.11.2014 v 20:55

Super,tak to má být .Když to jde,tak se projet.Jen je divný,že v takové zimě se přehřívá.

• Temp-o-mat

Ahoj, tak jsem se asi po roce zase dostal do 50tkové nálady a začal ladit mustyho. Vyhodil jsem sportovní filtr, protože to akorát řvalo a myslím, že byla chudá směs, díky otevřenému sání a tomu, že jsem nelaborov

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • po 220km

Ahoj, jak název napovídá, mám za sebou svých prvních 220km, teda aspon podle té elektronické věcičky, co jsem si pořídil. Celkem šikovná, z ebay za pár korun. Jaké byly moje dosavadní poruchy? 1. minulý týden

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Den úprav

Ahoj, dneska mi to zase nedalo a strošku jsem se pustil do oprav a kutilství. Našel jsem si na netu, že plno lidí si dává místo krytu zapalování plexisklo. Docela se mi to zalíbilo a tak jsem si taky jedno sehnal.

Vloženo: 03.01.2015
    Uskutečněno: 03.01.2015