Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník xCharlie
Vloženo 22.10.2014
Aktualizováno 5.1.2021

Arrow Sport výfukové svody

Vloženo: 31.10.2019, Uskutečněno: 30.07.2019, Stav tachometru: 66428 km, Zhlédnuto: 16x

Dlouho jsem na netu pokukoval po nějakých svodech pro tu svou. Nešlo mi ani tak o nějaký nárůst výkonu, spíš ten pocit že mám zase něco, co mi přidá spoustu starostí a nachvilku mě to zabaví
Našel jsem na bazaru tyhle krásný svody. Cena byla víc než dobrá, tak proč si neudělat radost
Byly doma za pár dnů, nákup absolutně bez problémů a můžu se pustit do montování.
Ještě jsem ale nevěděl, jakej pain in the ass to bude, se dostat k zadnímu svodu bez toho, abych rozebral půlku motorky.. Po snad asi 3 hodinách práce, kdy jsem hledal správný nářadí a různý nádstavce abych se dostal klíčem až ke svodům se vše povedlo a svody jsou na místě.
Ikdyž přišly poměrně čistý, říkal jsem si že bych je mohl ještě trošku zkrášlit, takže jsem vzal přípravek na fotce č.11 , k tomu jemnou kovovou vlnu a už jsem jel.
Půl hodinka šudlení s svody jsou krásně stříbrné, očištěné od rzi a bordelu. Už jsem jen doufal, že se zbarví, ikdyž vím, že to není titan. Trocha modré se nakonec povedla, takže za mě dobrý

• Tokico 4 pístek

U SVčka už jsem se snažil s brzdama udělat hodně. Brembo RCS 19 brzdová pumpa, pancéřové hadičky, Brembo sinter destičky.. Každý z těch věcí brzdám pomohlo (nejvíc zatím pumpa). Dlouhou dobu jsem věděl o tom, že se v U

Vloženo: 04.03.2020
    Uskutečněno: 04.03.2020
  • ShiftingControll 2.2

Dlouho, fakt dlóuho jsem se chtěl projet na motorce s quickshifterem. Až se mi dostala možnost najet 1200km za 4 dny na nové honde CB650R, která quickshifter měla. Nemusel jsem ujet ani těch 1200km a věděl jsem, že tohle

Vloženo: 01.11.2019
    Uskutečněno: 08.08.2019
  • EBC MD 3090

Po skoro 65 tisících KM na tachometru jsem se rozhodl vyměnit kotouče. Jak kvuli tomu, že už dosahovali minimální tloušťky, tak proto, že prostě házely. Kamarád z Anglie mi nabídl uplně nový kotouče EBC MD 3090 za nákup

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.05.2019