BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

opět za Kávou do Křižan a kolem Jizerek

Vloženo: 06.10.2018, Uskutečněno: 05.10.2018, Stav tachometru: 74662 km, Zhlédnuto: 10x

V předchozích dnech jsem myslel že umřu, do toho záda...ale tak nějak jsem se z toho vylízal a dle předpovědi byl pátek ideální pro projížďku. Trasa Nymburk Boleslav, Zvířetice(pozor) je tam omezený provoz, dělá se v lese mezi obcemi zpěvnění náspu) a nakládka blokuje provoz.Abych nezapomněl v Ml.Boleslavi když se jede kolem česany na Č.Lípu, k přejezdu tak je další omezení Semafor...stojí to tam velmi dlouho a jelikož mi tekly nervy a chtěl jsem stihnout Křižany včas, objel jsem to přes Čejetice, moc jsem si nepomohl s časem ale nenudil jsem se ve stojícím štrůdlu...Jinak mimo Boleslav byl provoz mírný, dokonce ani na Český Dub skoro žádný provoz, takže paráda. silnice jsou už skoro všude bez chyby, jen pod Ještědem když uhnete na ty Křižany tak to je vočistec, tam se to jen tak nezmění zrovna tak jako cesta na Dětenice, Rabakov, Domousnice, Ujkovice. to je tak na dvojku a max km/h...hrůza.Z Křižan zpět k ještědu(semafor a cedule hlásí-nahoře obsazeno) tak stejně bych tam nejel, dále dolů do města, kolem Magny musim jet, jelikož dolů k R10 to nejde, je tam zákaz a objížďka , projížím městem a napojuji se na chviličku na R10 a pak na nejhezčí část cesty→Raspenavu, Bílý Potok, Souš, nudný Tanvald a motanice po něm jelikož na Albrechtice je to zavřený tak se zamotávám a nakonec jedu na Jablonec, přes Pěnčín(luxusní rychlá trasa s výhledy V Jablonci vzpomenutí na předminulou práci a foto na Petříně, zpět přes Jablonec na Maršovice a doprava na Turnov přes Frýdštejn, Rohozec. ZTurnova na Všeň,Žďár, Žehrov, Kost, Sobotka, Dolní Bousov, Domousnice, Seletice, Mcely, Loučeň a dom.
Od Jablonce mě bolely záda jak prase takže už to nebyla zábava jak jsem si představoval. 274km najeto. Fotky jsou horší a horší, přímo děs... Čekám na náhradní sklíčko na mobilní fotoaparát ale asi se nedočkám, spíš se dočkám od ježíška dřív novýho mobilu, jak jinak než z číny

SlimM (48) napsal 22.10.2018 v 11:13

Krásný okruh. Měl by ses ale šetřit... i když vlastně doháníš letošní pomalý rozjezd. Viď?

elvis78 (133) napsal 19.10.2018 v 11:06

přesně tak, barvy, vůně, počasí

DejvGSR (52) napsal 19.10.2018 v 06:59

Zajímavá trasa a opět krásné fotky. Podzim má něco do sebe, neuvěřitelná hra barev, zapadající slunce a nepotíš se v kombošce.

elvis78 (133) napsal 08.10.2018 v 19:46

a nestýská se ti?

Charliee (0) napsal 08.10.2018 v 04:56

Pekny kolecko a zazitek. Na Jestedu jsem naposled byl v 2012.

elvis78 (133) napsal 07.10.2018 v 07:54

Ono právě i to okolí a ty vísky kolem ještědu ze všech stran a směr Hamr jsou moc hezký. No akorát ty silnice jsou na sra...u...Tuhle jsem objížděl ještěd z druhý strany než od Č.Dubu(pro místní to není nic novýho ale pro přes polní jako jsem já), tzn. z Č.Dubu nad Hodkovice nad Mohelkou a pak uhnout vlevo a jet přes Proseč pod Ještědem

KrtekBazi (2) napsal 06.10.2018 v 19:04

Tak se dej do kupy U těch křižan jsem jel minule na GSX-R a myslel jsem že je to moje poslední,hrůza

Jardas444 (10) napsal 06.10.2018 v 18:54

Hezký svezeníčko

elvis78 (133) napsal 06.10.2018 v 14:30

nemá to chybu

Petr_TA (29) napsal 06.10.2018 v 12:33

Pecka
Tyhle podzimní vyjížďky mají něco do sebe

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023